Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 2, średnio 4.50. Tryby wyświetlania
Stary 03.02.2007, 12:49   #271
Bazyss
Bywalec
 
Avatar użytkownika Bazyss
 
Data rejestracji: 04.07.2005
Lokalizacja: Kanzas
Posty: 66
Bazyss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hej Mam taki problem! podczasprzerabiania w FilmMachine na VCD przerabia najpier audio i pozniej przechodzi do Filmu stosujac CCE i wyskakuje mi takie info i koniec...
Frame sizxe 812x56 is not supported. Supported frame size is up to 720x576.

niee wiem co mu dolega jak robilem na Quenc bylo wszystko spoko tylko ze dlugi czas przerabiania. a Przy CCe wyskakuje taki blad a robie wszytsko zgodnie z instrukcja. pom***243;***380;cie
__________________
LITE-ON DVDRW SOHW-1693S
ASUS CD 52x
Bazyss jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.04.2007, 22:49   #272
TechniX69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.04.2007
Posty: 4
TechniX69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pomocy , staram się przekonwertować film za pomocą Filmmachine i oto jaki błąd mi wyskakuje :

TechniX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.08.2007, 15:45   #273
Jasko87
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Jasko87
 
Data rejestracji: 28.08.2007
Posty: 1
Jasko87 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
POMOCY Co robic uzywam programu TMPGnc Plus i jak wszytko zrobie do gdy daje start to ok ale nic nieleci wyglada to tak jak gdybym nacisnol start to program go jeszcze zdola zapisac na wybrane miejsce i sie zawiesza nic dalej nie idzie co robic ?

Heheh juz ok czeba poczekac dluzej ale mam ine pytanie czy da sie wylaczyc jakos podglad tego filmu ?
__________________
Jak To Jest Z Tymi Programami
Raz Jest Tak a Raz Tak
Jasko87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2007, 20:39   #274
kufcio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.12.2004
Posty: 6
kufcio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam po dlugiej przerwie... powiedzcie czy nie mozna uzyc poprostu projektu SVCD w Nero? kreatorkiem szybko i sprawnie..?
kufcio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2008, 10:31   #275
endriuxp1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2008
Posty: 2
endriuxp1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czesc jestem nowy i mam pytanko o nagranie filmu z dysku na plytke cd jakim programem by odwarzal w kinie domowym odwarzac sony audio tez z gory dziekuje endriuxp1
endriuxp1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2008, 02:49   #276
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez endriuxp1 Podgląd Wiadomości
czesc jestem nowy i mam pytanko o nagranie filmu z dysku na plytke cd jakim programem by odwarzal w kinie domowym odwarzac sony audio tez z gory dziekuje endriuxp1
To teraz jeszcze raz, tylko po polsku.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2008, 17:40   #277
tomekobodyński
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.02.2008
Posty: 1
tomekobodyński w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry tracę cierpliwość

Witam. ja po raz pierwsz na forum, ale potrzebuję konkretnej podpowiedzi bo sprawa mnie przeraszta. chodzi o to, że dostałem film nagrany kamerą zgrany na płytę chyba w dwóch ścieżkach. Dźwiękowa i obraz osobno. tak mi się wydaje. Chciałem zrobić kopię dla siebie. ściągnąłem już ze trzy programy do kopiowania płyt . 1 click dvd copy 5 - zrobił kopię z dźwiękiem ale przy oddtwarzaniu mruga jakby się nałożył na siebie obraz, ściągnąłem więc clone dvd2 ale on nie widzi jakiejś ścieżki. ściągnąłem 1 click dvd copy pro. wszystko pięknie poszło ale nie odtwarza dźwięku. jakby go nie skopiował. gdy eksploruję płytę którą dostałem widać 2 katalogi: video_ts i video_rm. wie ktoś o co chodzi ?
tomekobodyński jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2008, 17:50   #278
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Podaj listing z zawarto***347;ci***261; obu katalog***243;w.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2008, 13:59   #279
damian1016
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2008
Posty: 2
damian1016 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Cześć

Mam program MemoriesOnTv i mam pytanie jak zrobić że jak są zdjęcia leci jakaś muzyczka w tle i np: do 3 zdjęcia chce dodać jakiś dźwięk np śmiech lub coś podobnego ja mam takie dźwięki ale nie wiem jak to podłożyć żeby był śmiech a muzyczka w tle dalej leciała. Cekam na odpowiedź.
damian1016 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2008, 15:00   #280
kinomaniak007
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.07.2008
Posty: 1
kinomaniak007 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jestem początkujący i nie wiem co mam wstawić w zakładce Paths, jaką ścieżkę. Pomóż!!!!!
kinomaniak007 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2008, 15:57   #281
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to fajnie...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2010, 00:42   #282
22
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Posty: 25
22 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
pozdr

chcę nagrać VCD w TMPGenc Plus ale nie moge znaleść nigdzie profilu mvcd podanego w poradniku. linki nie sa juz aktualne a profile z http://kvcd.net/dvd-models.html nie pasują

tak więc jeśli ktoś ma ten profil to prośba o udostępnienie
22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2011, 12:34   #283
cyrric
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.03.2006
Posty: 33
cyrric w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja mam za to problem z Filmmachine i mkv. plik wynikowy (tak samo jak podglad (czasami podglad pisze na czerwono ze directshow nie moze wyswietlic lub cos takiego)) zawiera mnostwo pikseli (artefaktow). innym razem za to jak zainstaluje nowe kodeki to obraz jest cacy ale za to dzwiek porazka, przyspieszony w ogole nie wspolgrajacy z obrazem. przy czym np ConvertX przerabia bez problemu (nawet przy starych codecach) ale FM ma jednak lepszy obraz.

ps. sorry za chaotycznosc - ale juz 2 tydz. z nim walcze
cyrric jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.