Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   AVI na VCD w programie DVD2SVCD - przewodnik (https://forum.cdrinfo.pl/f13/avi-vcd-programie-dvd2svcd-przewodnik-48006/)

-eXit- 13.02.2005 17:31

no to teraz moje wnioski.
Film mi sie wypalil na plytke i tak jak myslalem nie dziala mi na stacjonarnym dvd bo jest w PALu a ja mieszkam w ogole w us czyli potrzebuje ntsc. No ale na kompie poszlo. Tylko o co chodzi. Z banerem CCE absolutnie nie da sie ogladac filmu i to trzeba by wywalic na dzien dobry no ale poza tym film centralnie i po prostu "zabi"
cos musialem zrobic zle. Moze jednak zmienic oprogramowanie do zmiany avi na vcd??
pomozcie pliizzzzz bo juz mnie szlag trafia....
pozdrooo

Slawo-gs 13.02.2005 20:10

Cytat:

Napisany przez -eXit-
no to teraz moje wnioski.
Film mi sie wypalil na plytke i tak jak myslalem nie dziala mi na stacjonarnym dvd bo jest w PALu a ja mieszkam w ogole w us czyli potrzebuje ntsc. No ale na kompie poszlo. Tylko o co chodzi. Z banerem CCE absolutnie nie da sie ogladac filmu i to trzeba by wywalic na dzien dobry no ale poza tym film centralnie i po prostu "zabi"
cos musialem zrobic zle. Moze jednak zmienic oprogramowanie do zmiany avi na vcd??
pomozcie pliizzzzz bo juz mnie szlag trafia....
pozdrooo

Napisałem w instrukcji, ze CCE w wersji trial dodaje baner, trzeba było uważnie czytac.
No ale przeciez zawsze jest jakis sposó ;)
"Astalavista bejbe"
PS. Ewemtualnie mozesz zmienic CCE na TMPGEnc 2.5, tez bardzo dobry i nie dodaje zadnego banera, sa chyba niektore wersje nawet darmowe juz:)

-eXit- 14.02.2005 03:26

nie no wiedzialem o banerze ale nie myslalem ze bedzie on az tak "szkodliwy"
ale widze ze kolega tylko pisze ze wie jak sie go pozbyc wiec moze sie podzieli tymi wiadomosciami ?? :D:D

marcinsz0 08.04.2005 12:47

a ja mam problem z DVD2SVCD ,nie chce mi zrobic VCD na 1 plytę :( , uzywam do tego D2Sroba ,zaznaczam aby 1 plyta była ,cala reszta automatycznie i wynik koncowy do 2 cd :( ,1cd -800mb a drugi 60mb

extasy 02.05.2005 21:59

Witam wszytskich mam pytanie odnosnie tego progsa, zrobilem wszytsko tak jak na instrukcji tyle ze mam problem z napisami w divx sa one wyswietlane dobrze, a po przerobienu opoznieja sie :( Czego to moze byc przyczyna? Ma ktos jakis pomysl? Z gory THX za jakakolwiek pomoc.

mash111 01.08.2005 07:40

Help mi!
 
Ludzie pomuzcie. Otuz mam taki problem. Mam film na kompie, ale jest stworzony
z masy czesci, kazda spakowana rarem. Jak zrobic z tego jedna calosc?

sc0rpi0 01.08.2005 11:24

Rozpakuj pierwszy rar (najczęsciej ten, który w nazwie nie ma żadnego numerk typu r00, r01) i przy rozpakowaniu wyjdzie Ci film (sam się złoży z tych wszystkich częsci).

onar81 07.08.2005 23:33

Mam problem z dodaniem napisów...wyskakuje mi jakiś błąd "invalid subtitle file" a plik textowy jest .txt nie rozumiem tego...pomocy!!

sc0rpi0 08.08.2005 09:41

Widocznie format określający czas wyświetlania napisów jest jakis nistandardowy lub niezrozumiały dla programu. Na pewno pomoze jeżeli napisy przerobisz np. do formatu *.srt w programie Subtitle Workshop.

onar81 08.08.2005 12:15

zaraz sprawdze..dzieki Scorpio!!

M0rg0th7 30.12.2005 15:09

czesc
Mam problem z przerobieniem pliku avi na vcd. Po zrobieniu wszystkiego z tej instrukcji, przy próbie podglądu wyskakuje mi komunikat:

AVISource: couldn't locate a decompressor for fourcc xvid
(D:\DVD2SVCD\TEMP\preview.avs, line 2)
Używam enkodera TMPGEnc
Proszę o szybką odpowiedź.

loky 05.01.2006 00:22

Kiedy w zakladce "Conversion" podgladam sobie jak to bedzie wygladalo, z 80% moich filmow pokazuje sie jakies niebieskie/turkusowe, jakby negatyw. Myslalem ze to jakies kodeki w kompie i nagralem takiego przekonwertowaniego z avi na vcd i niestety, w stacionarnym DVD mam tez taki niebiesko jakis negatyw :( Wie ktos co robie zle ?

Kadafi 24.01.2006 22:29

Witka
 
Witam wszystkich!!!
Mam powarzny problem przetworzylem film z AVI na VCD porobily mi sie obrazy (iso.) jest ich az 7 jak zrobic zeby skleic je w kupe i nagrac na jedna plyte DVD. Czy moze jak przerobic film (699 MB) aby powstal tylko jeden obraz ????

P.S.
Robilem wszystko zgodnie z instrukcja. :(.


Pozdro.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.