Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 14.07.2005, 15:18   #1
klaudek1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.03.2005
Posty: 18
klaudek1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
brak napisow w orginalnym dvd?

Witam.Mam problem..chodzi o to ze zrzucilem sobie sobie film dvddecrypterem na kompa ..potem przerobilem go dvdshirnkiem-na rozmiar 4,35gb-troche na okolo :-) -i nagralem go.Ku mojemu zdziwieniu na plycie nie ma napisow polskich!!!....A w shinku je zaznaczylem...Sprawdzilem to w plikach przerobionych przez shrink i rzeczywiscie nie ma napisow...Wiec sprawdzilem pliki z dvddecryptera-7,80gb-wlaczylem powerdvd i w tych plikach tez nie ma napisow.....Plyta miala region2 ale to usunolem przez dvdecrypter...Jest to mozliwe zeby nie bylo na orginalnej plycie napisow?Ten flm to 4dvd dodatkow "2 WIEZE"-wszytkie inne sie nagraly bez problemu tylko z ta 4 dvd mam takie jaja.Na poczatku myslalem ze moj powerdvd cos sie spier..i sciagnolem sobie zoomplayer i tez nie wyswietla napisow polskich...Cholera moglem najpier sprwdzic plyte przed oddaniem do wideoteki ale juz nie mialem czasu....dlatego od razu zaczolem dvddecrypterem...Kurczejeszcze takich problemow nie mialem z nagrywaniem dvd ...Jak ktos wie co moze byc nie tak to prosze o odpowiedz..Z gory dziekuje...
klaudek1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.