Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 29.09.2005, 11:43   #1
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
brakujące menu

zripowałem sobie ojca chrzestnego dvd decrypterem, przerobiłem go dvd rebuilderem i nagrałem na dvdrw. okazało sie ze film startuje od razu bez napisów. Sprawdziłem to Pgcedit i najpierw jestjedna czarna klatka potem odrazu wskakuje film i po filmie włacza sie menu, tak samo jest z wersja zripowana jeszcze nie przerobiona. Da sie cos z tym zrobic??
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.09.2005, 12:46   #2
artoor
Forumator
 
Avatar użytkownika artoor
 
Data rejestracji: 21.11.2001
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 719
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez stabilob
zripowałem sobie ojca chrzestnego dvd decrypterem, przerobiłem go dvd rebuilderem i nagrałem na dvdrw. okazało sie ze film startuje od razu bez napisów. Sprawdziłem to Pgcedit i najpierw jestjedna czarna klatka potem odrazu wskakuje film i po filmie włacza sie menu, tak samo jest z wersja zripowana jeszcze nie przerobiona. Da sie cos z tym zrobic??
Pytanie jest takie. Czy w tle nie dzialal jakis program modyfikujacy w locie ripowany material (typu AnyDVD)? To mogloby byc przyczyna takiego stanu rzeczy (tak mi sie przynajmniej wydaje). Aczkolwiek mysle ze mogles miec w DVD Rebuilderze ustawiona opcje "Movie only". Sprawdz to dokladnie, bo jesli tak bylo, to pozostaje Ci: albo cieszyc sie filmem lepszej jakosci (bez dodatkow, menu etc.) albo walczyc z tym ponownie, ale skonfigurowanym w sposob jaki sobie zyczysz
Pozdrawiam!
__________________
"Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne."

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.09.2005, 15:38   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W PGCEdit możesz ustawić włączenie wybranych napisów i startowanie płytki od menu (odpowiednia modyfikacja komendy w First play PGC).
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2005, 09:06   #4
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie znam sie zbyt dobrze na pgcedit w kazdym razie w first playy pgc był skok do filmu, zamieniłem to na skok do VTSM nagrałem na płyte i nic sie nie zmieniło
problem jest jeszcze taki ze w tym filmie sa 3 menu:
VTSM 1, LU(EN), 13 (0:45) 3b
VTSM 1, LU(EN), 14 (0:45) 3b
VTSM 1, LU(EN), 15 (0:42) 3b
jestem pewien ze cos s******yłem ustawiajac ten skok do menu ,
prosze Reetou napisz mi jak to powinno prawidłowo wyglądać
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2005, 10:15   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zwykle wywoływane jest menu główne komendą:

Jump to VTSM 1, Root menu (TTN 1)

ale u ciebie może być inaczej. Podejrzyj Post commands wykonywane po filmie - zobacz w jaki sposób wywoływane jest menu. Poza tym nie nagrywaj od razu Puść symulację działania w PGCEdit, a później sprawdź jeszcze jakimś softwarowym playerem przed wypaleniem.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 13:56   #6
stabilob
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 70
stabilob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok troche sie z tym nameczyłem, czesto było tak ze sie menu zapętlało po kliknieciu play przeskakiwało do nastepnego menu i tak w kółko,
teraz włacza sie menu daje play przeskakuje po komendach i zatrzymuje sie na RSM,
czyli musze tu wstawic instrukcje if, jak sprawdzic czy film był juz puszczany ?
wtedy bedze jesli był puszczany to rsm, jesli nie to jump vtst 2
stabilob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 10:47   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Trudno powiedzieć jak jest w tym przypadku, ale generalnie nie spotkałem jeszcze filmu, który by wymagał jakiś modyfikacji komend wewnątrz menu (jeśli oczywiście po zakończeniu filmu uruchamiane jest normalnie). Raczej menu główne wywoływane jest przez inne menu. Sprawdzałeś jak jest wywoływane w post commands po filmie?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.