Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 08.01.2005, 07:40   #1
dryzga
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.09.2004
Posty: 11
dryzga w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Broblem z odtworzeniem

Wypaliłem kilka płyt z filmami programem dvd srink,na komputerze działają noemalnie a na odtawrzaczu dvd film sie strasznie zacina wiesz i tym podobne czy to wina złego wypalenia czy jakosci płyt wypalałem na hawka dvd -r x4
dryzga jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.01.2005, 09:57   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Obstawiam słabą jakość nośnika. Spróbuj testowo na jakimś dobrym nośniku (TDK, Verbatim), przy niskiej prędkości wypalania.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2005, 10:09   #3
nowak
Bywalec
 
Avatar użytkownika nowak
 
Data rejestracji: 12.02.2003
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 57
nowak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Popieram Reetou, Hawki + i - są daremne, pamiętaj im mniejsza prędkość wypalania tym większe prawdopodobieństwo odtworzenia w stacjonarce.
nowak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2005, 10:23   #4
dryzga
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.09.2004
Posty: 11
dryzga w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
próbowałe tez na dvd-rw esperanzy i dvd+r meatroxa i tez nic
dryzga jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2005, 12:14   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak, jak napisałem wcześniej - zrób test na _dobrym_ nośniku, przy niskiej prędkości palenia.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2005, 13:53   #6
lity
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.10.2003
Posty: 3
lity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dryzga
Wypaliłem kilka płyt z filmami programem dvd srink,na komputerze działają noemalnie a na odtawrzaczu dvd film sie strasznie zacina wiesz i tym podobne czy to wina złego wypalenia czy jakosci płyt wypalałem na hawka dvd -r x4
Nagraj z prędkością x2. Maiłem to samo i przy nagrywaniu x2 problemy zniknęły.

Paweł
lity jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2005, 18:41   #7
dryzga
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.09.2004
Posty: 11
dryzga w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nagrywałem ale to nic nie dało
dryzga jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2005, 12:58   #8
lity
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.10.2003
Posty: 3
lity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dryzga
nagrywałem ale to nic nie dało
Też miałem problemy z odtwarzaniem filmów DVD na stacjonarnym odtwarzaczu.

1) Filmy nagrywam na DVD-R z prędkością 2-2.4. Nagrywam wyłącznie na firmowych nośnikach np. TDK. Jak nagrywałem na Hawk lub innych Mantach, to filmy i tak się przycinały mimo nagrywania ich z prędkością 2-2.4. Na TDK tego problemu nie mam.
2) Przestałem nagrywać w trybie DVD+R. Filmy też się przycinały bez względu na prędkość zapisu.

Paweł
lity jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2005, 17:18   #9
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dryzga
Wypaliłem kilka płyt z filmami programem dvd srink,na komputerze działają noemalnie a na odtawrzaczu dvd film sie strasznie zacina wiesz i tym podobne czy to wina złego wypalenia czy jakosci płyt wypalałem na hawka dvd -r x4
Napisz jaka nagrywarka ? jaki masz bios do tej nagrywary ?- trochę więcej danych .


''1) Filmy nagrywam na DVD-R z prędkością 2-2.4. Nagrywam wyłącznie na firmowych nośnikach np. TDK. Jak nagrywałem na Hawk lub innych Mantach, to filmy i tak się przycinały mimo nagrywania ich z prędkością 2-2.4. Na TDK tego problemu nie mam.
2) Przestałem nagrywać w trybie DVD+R. Filmy też się przycinały bez względu na prędkość zapisu.''

W czasach gdy nagrywarki wypalają z prędkością x16 palenie x2 to lekka przesada. Nie zawsze nagrywanie z mniejszymi prędkościami przynosi lepsze rezultaty /sprawdzone/ . Dobry nośnik to podstawa.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez adax : 09.01.2005 o godz. 17:22
adax jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2005, 18:58   #10
dryzga
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.09.2004
Posty: 11
dryzga w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nagrywarka smasung ts-h552b bios ts06
dryzga jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2005, 19:16   #11
adax
Iniemamocny
 
Avatar użytkownika adax
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: woj. lubuskie
Posty: 4,362
adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>adax ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Różne sa opinie na temat tych Samsungów.Ja osobiście nie znam tej nagrywary więc się nie wypowiadam.Tak jak poprzednicy polecam na początek wypalic na lepszym nośniku np:Verbatim,TDK lub Platinum.
Te płytki Hawk są bardzo kiepskiej jakości i nadają się tylko na podstawki do szklanek od piwa. I Esperek też nie polecam.
Bitsettingu ten samsung nie obsługuje więc nagrywanie DVD+R jako DVD-ROM odpada.
Do wypalania użyj Decryptera lub CloneDVD2 ,wcześniej przygotuj obraz plików do wypalenia /np: .iso / i wyłącz wszystkie programy dzialające w tle /np:skaner antywirusowy/.
Zobacz test tu http://www.cdfreaks.com/article/163/1 - a może już widzialeś.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez adax : 09.01.2005 o godz. 19:49
adax jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2005, 00:32   #12
mantar
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika mantar
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 89
mantar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z Hawkami potwierdzam - kupiłem wczoraj 2 szt. - +R jedna jest kolor złoty druga o zgrozo bez nadruku wcale - biała - wypaliłem białą - 6 filmów DivX ok 4GB - odpalają tylko 3 - trzech wcale nie da się skopiować na dysk - wypalanie X4 - to miał być początek kolekcji na DVD ale juz wiem ze nie ten nośnik - TYLKO FIRMOWE teraz to juz pewne.
mantar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.01.2005, 09:08   #13
lity
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.10.2003
Posty: 3
lity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
''1) Filmy nagrywam na DVD-R z prędkością 2-2.4. Nagrywam wyłącznie na firmowych nośnikach np. TDK. Jak nagrywałem na Hawk lub innych Mantach, to filmy i tak się przycinały mimo nagrywania ich z prędkością 2-2.4. Na TDK tego problemu nie mam.
2) Przestałem nagrywać w trybie DVD+R. Filmy też się przycinały bez względu na prędkość zapisu.''

W czasach gdy nagrywarki wypalają z prędkością x16 palenie x2 to lekka przesada. Nie zawsze nagrywanie z mniejszymi prędkościami przynosi lepsze rezultaty /sprawdzone/ . Dobry nośnik to podstawa.[/QUOTE]

Ja bym bardzo chętnie nagrał z prędkością np. x8, ale co z tego, jak w stacjonarnym odtwarzaczu filmy przycinają się. Nagrywałem na TDK i Sony z prędkością x4 i filmy zatrzymywały się. Jak nagram x2, to wszystko jest ok.
Tak więc u mnie nagrywanie z mniejszymi prędkościami sprawdza się.

Paweł
lity jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 22:44   #14
raczek84
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Posty: 5
raczek84 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ten sam roblem

Ta sama nagrywarka ten sam problem jak narazie plytki DVD z filmami dzialaja tylko na TDK dlaczego inne tna a TDk tylko dzialaja czy to wina nagrywarki ??
raczek84 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2005, 23:01   #15
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moim zdaniem to zasługa producenta - w tym wypadku TDK. Po prostu dobra firma!
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.