Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.12.2004, 15:01   #1
tarnowitz
Bywalec
 
Avatar użytkownika tarnowitz
 
Data rejestracji: 12.11.2004
Posty: 49
tarnowitz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
cce , avi2svcd - mega problem.pomocy!!!!!!

odpalam avi2svcd chce przerobic film "moj brat niedzwiedz na dvd" wszystko mam ustawione wg opisu na stronce http://www.divx.howto.pl/modules.php...owpage&pid=101 wszystko fajnie rusza jednak po 4% procencie kodowania video cce sie wylancza.probwalem kilka razy i zawsze to samo. zuzycie procesora spada do 0.nie mam pojecia co to moze byc.dodam ze podobnie dzieje mi sie z nerovison express,tez wylancza sie po paru procentach.wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc!
mowiac nie na temat to tak sie chyba jeszcze w zyciu przed kompem nie wqqq
tarnowitz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.12.2004, 18:04   #2
pablo.kr
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.09.2004
Posty: 21
pablo.kr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a gaśnie Ci całkiem komputer
pablo.kr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2004, 18:21   #3
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Rozumię, że próbujesz przeprowadzić konwersję z avi. do dvd. Jeżeli, rzeczywiście są takie same kłopoty w różnych programach to może plik avi. jest w którymś miejscu uszkodzony. Spróbuj sprawdzić jakimś programem do naprawy plików avi., np: All Media Fixer Może w tym tkwi problem.
Druga możliwość to twoja wersja CCE coś knoci, może spróbuj TMPGEnc jako encodera w DVD2SVCD.

Powodzenia
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 01:15   #4
tarnowitz
Bywalec
 
Avatar użytkownika tarnowitz
 
Data rejestracji: 12.11.2004
Posty: 49
tarnowitz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
znow przesiedzialme caly dzien i pol nocy i nadal nic przerabiajac go na divx 5.1 robiac wg rady http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=34695 wyskakuje taki blad virtula dubie i koniec konwertowania nawet po tym jak prboowalem naprawic film w all media fixer
An out-of-bounds memory access (access violation) occurred in module 'xvidcore'...
...while decompressing video frame 5548 with "XviD MPEG-4 Codec" [biCompression=44495658] (VideoSource.cpp:1567)...
...while running thread "Processing" (thread.cpp:120)

probowalem tez uzyc TMPGEnc i oczywiscie rowniez wywala .
nie mam juz sily!!!!!
tarnowitz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 07:51   #5
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wybacz kolego,ale coś mi tu nie pasuje. W pierwszym poście piszesz,że chcesz przrobić film na DVD w/g opisu ze strony www.divx.howto.pl. Zrozumiałem, że przerabiasz z avi.do dvd. Natomiast w drugim piszesz, że chcesz go przrobić na divx 5.1. Więc jak to jest?
Chętnie postaram Ci się pomóc, jeżeli starczy mi wiedzy, ale ze swojej strony napisz coś więcej. Może wrzuć tu loga z DVD2SVCD.
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 08:41   #6
tarnowitz
Bywalec
 
Avatar użytkownika tarnowitz
 
Data rejestracji: 12.11.2004
Posty: 49
tarnowitz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chodzi mi o to ze robie w sposob opisany na howto.pl ,ale znalazlem podobny post i ktos pisze ze po przerobienu na divx 5.01(a nie jak wczesniej mi sie napisalo 5.1 co znaczy zupelnie co innego)wszystko powinno byc ok i cce juz nie wywala,jedak nie da sie tego zrobic bo w virtualdubie wyskakuje blad
tarnowitz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 09:19   #7
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No dobra teraz już mniej więcej wiem o co chodz. Masz film w postaci avi ( Mój Brat Niedzwiedź ), chcesz go przekonwertować do formatu DVD tak abyś mógł to oglądać na stacjonarnym DVD. Posługujesz się opisem jak jest zamieszczony na Divx.howto.pl. Używsz pakietu DVD2SVCD, jako enkodera wskazałeś CCE.
Problem twój przedstawia się następująco : po uruchomieniu się CCE, zatrzmuje się na ok 4%. Tylko co się dziej dalej,czy DVD2SVCD pracuje dalej, czy kończy pracę "Conversion Done", czy może zatrzymuje się i nic.
Podejrzewam, że coś żle ustawiłeś w poszczególnych zakładkach DVD2SVCD.
Może zrób tak, wytnij kawałek filmu w Virtual Dub-ie i spróbuj potestować na nim. Podrzuć na forum loga z programu DVD2SVCD to będzie coś można bliżej powiedzieć.
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 09:54   #8
tarnowitz
Bywalec
 
Avatar użytkownika tarnowitz
 
Data rejestracji: 12.11.2004
Posty: 49
tarnowitz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
salem ,mysle ze najjasniej moglibysmy sobie o tym pogadac na gg , moj numer to 1464800
tarnowitz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 10:07   #9
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pewnie by było i lepiej ale akurat jestem w pracy i do tego mam zablokowane wszystki komunikatory. Dzisiaj po południu trzeba odwiedzić dziciaki, bo Mikołaj jutro, więc dzisiaj nie dam rady.
Kurde, ale zszedłem z tematu, może mnie powieszą. Jutro spróbuje Cię złapać na GG gdzieś po południu lub wieczorem.
Salem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 17:23   #10
tarnowitz
Bywalec
 
Avatar użytkownika tarnowitz
 
Data rejestracji: 12.11.2004
Posty: 49
tarnowitz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
juz myslalem ze jest wszystko dobrze po zainstalowaniu nowych sterownikow via ,ale znow to samo tyle ze teraz po 60% wywala . juz wyczepaly mi sie wszystkie mozliwe pomysly
tarnowitz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 21:06   #11
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Powiem tak, póki nie bedziesz pewny że avi jest w 100% ok, to nawet nie odpalaj cce.
Ładuj avi do VirtualDubModa i zapisuj go jeszcze raz (oczywiście w Direct stream copy), jesli zapisze Ci bez problemów, wtedy dopiero cce.
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2004, 22:33   #12
tarnowitz
Bywalec
 
Avatar użytkownika tarnowitz
 
Data rejestracji: 12.11.2004
Posty: 49
tarnowitz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
niestety nawet po zrobienu tak jak napisal Robs dzieje sie tak jak i sie dzialo czyli wywala po 4%.czy ktos ma jeszcze jakies pomysly??
tarnowitz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.