Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 24.03.2004, 21:05   #1
giovanni
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika giovanni
 
Data rejestracji: 24.03.2004
Posty: 4
giovanni w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
CloneCD z DVD na CD ?

Ostatnio dowiedzialem sie ze przy uzyciu CloneCd (nie CloneDVD) mozna film w formacie DVD zgrac na plyte CD.Owszem widzialem na wlasne oczy ze to mozliwe ale nie na moim kompie a mianowicie u kumpla Clon po wybraniu opcji "Odczyt CD i zapis jako plik z obrazem plyty" zgrywa zawartosc DVD do pliku o objetosci ~700 paru MB u mnie plik z tej samej plyty przy uzyciu tej samej wersji ClonaCD (4.3.1.9) i tej samej wersji OS XP
wynosi ponad 1.7GB.Posiadam Combo LG-GCC 4880B z tego co wiem kumpel ma starszy model symbolu nie znam.Do tej pory nie wiedzialem ze ClonCd ma takie mozliwosci ale teraz nie wiem czy z moim kompem jest cos nie tak (jezeli ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac to z gory dziekuje) czy to moj kumpel ma "super kompa" ktory potrafi takie rzeczy.Po co to cale zamieszanie?Juz odpowiadam - przy uzyciu ClonaCD zgranie filmu z DVD na CD zajmuje ~15min tak wiec nie jest to wiecznosc jak w przypadku rippowania.Zaznaczam ze filmy tak zgrane dzialaja poprawnie w zwyklym napedzie CD i przy uzyciu chociazby Bestplayera.Z gory dziekuje za wyjasnienie tego zagadnienia.
giovanni jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.03.2004, 19:32   #2
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Szczerze watpie. Chyba e byla to plytka o faktycznej pojemnosci 700 MB, to wtedy jest to mozliwe...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2004, 23:41   #3
t_e_l
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika t_e_l
 
Data rejestracji: 19.11.2003
Posty: 270
t_e_l zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez giovanni
Ostatnio dowiedzialem sie ze przy uzyciu CloneCd (nie CloneDVD) mozna film w formacie DVD zgrac na plyte CD.
Bardzo w to wątpie, jak można zgrać film dvd na cd.
Przynajmniej ja o takim czymś nic nie słyszałem.
t_e_l jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2004, 09:41   #4
mjq666
downloader
 
Avatar użytkownika mjq666
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Posty: 803
mjq666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
I tu musimy przytoczyc teorie "rownoleglych swiatow" wedlug ktorej kazdy ma swoj wlasny swiat.
Moze w "swiecie giovanniego" jest to mozliwe. :zeby: :zeby:

mjq
__________________
Pozdrawiam mjq
mjq666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.03.2004, 22:09   #5
giovanni
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika giovanni
 
Data rejestracji: 24.03.2004
Posty: 4
giovanni w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No cóż.Zasialiście we mnie ziarno niepewności.Aby się upewnić czy nie walnąłem gafy poszedłem do kumpla sprawdzić jeszcze raz to "zjawisko".Cóż się okazało - jest to jednak mozliwe aby CloneCd kopiował płytę DVD do CD.Nie wiem dlaczego u mnie to nie działa w każdym bądź razie u kumpla działa to bez żadnych problemów.Może jednak jest ktoś taki kto się z tym spotkał i może mi tą sprawe wyjaśnić.Nie wiem czy to zależy od napędu , opragramowania , czy czegokolwiek innego ale fakt faktem że jest to u niego możliwe.Mamy te same wersje ClonaCd (4.3.1.9) te same wersje WinXP on ma naped combo LG GCC 4120B ja zaś posiadam combo LG GCC 4480B.Dziękuje za wszelką pomoc.Pozdrawiam.
giovanni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 07:40   #6
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A ja dalej nie wierze... Koles moze DivX'a przegrywa z CDR na CDR, no ale jak jest film to wszka musi byc DVD ;D
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 15:50   #7
giovanni
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika giovanni
 
Data rejestracji: 24.03.2004
Posty: 4
giovanni w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Z DVD na CDR a nie z CDR na CDR tego jestem pewien gdyz było to sprawdzane nie jednym filmie DVD ale na kilku i w kazdym przypadku zgranie z DVD na CDR kończyło się powodzeniem.Tak więc jezeli chodzi o kwestię czy był to film DVD czy DivX to podkreślam ze był to film DVD.
giovanni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 16:04   #8
t_e_l
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika t_e_l
 
Data rejestracji: 19.11.2003
Posty: 270
t_e_l zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja dalej nie wierze, dla mnie to jest praktycznie niemożliwe.
A co z jakością
t_e_l jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 16:48   #9
giovanni
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika giovanni
 
Data rejestracji: 24.03.2004
Posty: 4
giovanni w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jakość idealna.Nie wspomniałem jeszcze o jednej ważnej rzeczy a mianowicie w czasie wypalania płyty CDR CloneCD sam prosi o drugą płytę.Całość miesci sie na dwóch płytach zaś na moim kompie przy próbie wypalenia płytki wyskakuje komunikat iż plik przeznaczony do skopiowania jest większy niż pojemniość CDR.Sprawdzałem u kumpla na tych samych filmach DVD co u siebie i tak jak wspominałem na jego kompie jest to wykonalne.Kumplowi ClonaCD do skopiowania DVD na CD poleciła osoba z którą nie ma już kontaktu więc liczę na waszą pomoc.Dziękuje za wszystkie uzyskane do tej pory odpowiedzi i pozdrawiam.
P.S. Gdybym tego nie widział na własne oczy tez by mi było w to trudno uwieżyć dlatego z wyrozumiałością przyjmuję wszelkie powątpiewanie iż jest to możliwe.
giovanni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.