Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 26.01.2005, 00:35   #16
skoadam
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Posty: 7
skoadam w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez qfir
wedlug mnie nagrywarka jest dobra, kup sobie lepsze plytki np. TDK albo Verbatim i powinno chodzic
Tak też zrobię.
skoadam jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.01.2005, 11:15   #17
Dombel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 23
Dombel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez KaPi
Kupujesz ten shit?? Ja tylko raz dałem się tak wrobić! Wszystkie porysowane, wszystkie z odzysku trzech różnych firm (w tym jedna tajwańska) tylko przemalowane, w dodatku bezczelnie, bo wszystko spod spodu przebija. Każda płytka zrysowana - nic się nie da na niej nagrać! Kupujcie sprawdzone płyty, typu TDK, Samsung, Verbatim, Esperanza, Omega itp. (więcej nie przychodzi mi do głowy). Nie kupujcie na pewno: Hawk, Mint, Platinum.
I Esperanza czy TDK ma swoje słabsze partie co do Platinum to mam same pozytywne doświadczenia z CD/DVD+-R odradzam natomiast zakup RW tej firmy. Ale Wracając do tematu dyskusji. To raczej nie jest wina płytek. Radziłbym sprawdzić następujace elementy zanim oddałbym nagrywarkę do serwisu:
1. Najważniejsza rzecz to Nero info tool i zakładka ASPI - Sprawdź czy poprawnie zainstalowane są biblioteki systemowego ASPI i ASPI z nero
2. Wersja Nero też mi się za bardzo nie podoba - rzecz w tym, że zdaje się ale przy tym nie będę się upierał, pewne przeboje miałem z wersją 6.0.0.6 dołączoną do nagrywarki. Wykładała się przy każdej próbie nagrania płytki w XP SP2
3. Jeżeli masz zainstalowane więciej niż jeden program do nagrywania np. Clone DVD i Nero poszukaj w sieci czy nie istnieje konflikt pomiędzy tymi dwoma konktretnymi wersjami programów.
4. Po sprawdzeniu ptk 1 i 2 spróbuj wypalić płytkę z DVD danymi mieszanymi np. Kilka Mp3 trochę dokumentów, kilka mniejszych i kilka większych archiwów zip oraz 1 lub 2 DivX'y. Przy nagrywaniu włącz weryfikację. Jeżeli nagra bez problemów (lub ew. walnie parę błędów pod koniec płytki) to sprawa wygląda prosto - zmień płytki i sprawdź czy materiał który masz na płytce DVD do przegrania nie jest zabezpieczony.
Jeżeli zaś pierdzielnie się znów to winiłbym nagrywarkę.
__________________
"...Naturą człowieka jest bunt. Bunt przeciwko ludziom, rzeczom, wszelkiej istocie.."
Dombel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.01.2005, 13:24   #18
qfir
_____________________
 
Avatar użytkownika qfir
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 714
qfir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Dombel
I Esperanza czy TDK ma swoje słabsze partie co do Platinum to mam same pozytywne doświadczenia z CD/DVD+-R odradzam natomiast zakup RW tej firmy. Ale Wracając do tematu dyskusji.
Ja jestem innego zdania. Miałem DVD-RW firmy Platinum i mi sie nie chciala wypalic. Wyskakiwal blad podobny do tego co ma autor tego tematu.
qfir jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.01.2005, 14:49   #19
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@KaPi

Omega i Espera to napewno "sprawdzone" plyty
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.01.2005, 16:33   #20
skoadam
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Posty: 7
skoadam w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra problem sie rozwiązał, to były oczywiście płytki. Syfiaste Hity, NIGDY ich nie kupię. Mam teraz pytanie, czy wymiana firmware'u jest bezpieczna? Mam LG 4163B i firmware v.100, a są już dostepne v101 i 102 , czy zmiana z v100 od razu na 102 nie bedzie błędem?
skoadam jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.01.2005, 17:57   #21
qfir
_____________________
 
Avatar użytkownika qfir
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 714
qfir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a po co chcesz to wymieniac? jak ci wszystko dziala to lepiej nie kombinowac
qfir jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.