Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.09.2005, 13:02   #1
Sage!
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.08.2005
Posty: 28
Sage! zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[Divx->Dvd] Napisy do filmu.

Witam!

Mój problem przedstawia się następująco :


Skonwertowałem film "Blade Runner" (Divx) do postaci DVD przy użyciu programu VSO DivxToDVD dodatkowo dodając do niego polskie napisy w postaci *.srt. Wszystko bardzo ładnie nagrało, jestem bardzo zadowolony tylko teraz naszła mnie ochota aby jeszcze dodać do tego napisy angielskie. Czy muszę w takim bądź razie jeszcze raz konwertować całe zródło dodając jednocześnie napisy polskie i angielskie? Proces konwersji zajął mi prawie 11 godzin, także nie chciałbym tego jeszcze raz powtarzać. Proszę o pomoc. Jakimi programami mam się posłużyć ewentualnie do dodania nowych napisów bez rekonwertowania źródła?

...
Sage! jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.09.2005, 19:51   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A napisy ten program dodaje jako wklejone w obraz, czy wyłączalne? Bo z opisu softu jakoś to nie wynika...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2005, 20:57   #3
Sage!
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.08.2005
Posty: 28
Sage! zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
A napisy ten program dodaje jako wklejone w obraz, czy wyłączalne? Bo z opisu softu jakoś to nie wynika...
Nie, program ten daje napisy, które nie są wklejone w obraz. Nie korzysta z fddshow.
Sage! jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2005, 21:24   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
OK. Nie trzeba jeszcze raz konwertować. Zajrzyj tu:
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/subtitles/
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/stsfree/
lub przeszukaj forum - jest kilka różnych metod dodawania napisów do DVD.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2005, 22:41   #5
Sage!
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.08.2005
Posty: 28
Sage! zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A właśnie mam jeszcze jedno pytanie, które odnosi się do napisów. Czy istnieje jakaś możliwość, aby ulepszyć napisy przy użyciu programu VSO DivxToDVD? To znaczy interesuje mnie, aby program potrafił przekodować na przykład znaki HTML użyte w napisach, bo teraz to wyświetla mi normalnie <i> ... </i> i szczerze powiedziawszy nie wygląda to najlepiej. Chciałbym aby to wyglądało tak jak robi MediaPlayer jeśli napisy mają taką samą nazwę jak zródło i odpowiedni format. (u mnie *.srt)
Sage! jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.