Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.08.2005, 19:18   #1
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dodatki, tutoriale do Adobe Premiere Pro.

Witam.
Ostatnio bawię się w Adobe Premiere Pro i muszę przyznać, że programik przypadł mi do gustu. Wiem, że ma on nieograniczone mozliwości w połączeniu z Adobe After Efects.
Natomiast szybko znudziła mi się ilośc przejść i efektów wideo które ten program ma wbudowane (mam tylko Premiere Pro). Chciałbym umieścić jakieś takie na specjalne okazje typu urodziny, chrzest czy wakacje. A może da się zimportować jakoś przejścia z innych programów do obróbki bo posiadam też Ulead Video Studio.

Więc jeżeli ktoś ma jakieś stronki z przeróżnymi efektami wideo i audio, przejściami, tłami pod napisy czy poradnikami do tego programu byłbym wdzięczny za podanie linka lub wysłanie na pocztę (scorpio2002 [at] interia.pl).

Może ktoś posiada PDFa jakiegoś poradnika, bo w sieci nie mogłem znaleźć
__________________

Ostatnio zmieniany przez sc0rpi0 : 04.08.2005 o godz. 19:32
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2005, 19:34   #2
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
1stwasp zrobil takie cos:
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/premiere1
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/premiere2
(gdybys jeszcze tego nie czytal)

nie wiem czego Ci brakuje jeszcze w premierze, przejsc ma od groma
zalezy jaki film skladasz, jednak najlepiej wygladaja miekkie i ostre przejscia, nie mecza tak widza i pozwalaja na odpowiednie laczenie elementow skladowych obrazu

a tla pod napisy to sa bogate w ediusie (wiem, juz jestem nudny z tym ediusem, ale tak jest )
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 19:58   #3
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oczywiście artykuł 1stwasp'a czytałem dogłębnie
Dokładnie chodzi mi o takie rzeczy jak przejścia np. z balonikami czy jakimis obrączkami i innymi pierdółkami(wiem że lipne ale mi potrzeba na kilka okazji, z których robie filmik),a takich brak w adobe.

A z poradników szukam takich które może odsłaniają jakieś zaawansowane opcje premiere, które trudno znaleźć ucząc się samemu

Pykson chyba po Twoich namowach spróbuje tego Canopusa Musze go zamówić gdzieś na necie
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 20:08   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Polecam serię Total Training Adobe Premiere Tips&Tricks. Są to video-tutoriale, ale pokazują pełnię możliwości Premiera. Jest też Total Training do Adobe After Effects
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 20:30   #5
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki Reetou, poszukam tego czegoś
Tymczasem znalazłem to: http://www.wrigleyvideo.com/videotut...remierepro.htm.
Może się komuś przyda
Ale czekam dalej na propozucje jak ktoś coś ma. Mogą się przydać nie tylko mnie ale i innym
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2005, 17:19   #6
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Znalazłem jeszcze takie coś :
- Efekty specjalne w filmach przy użyciu pakietu adobe
- Liczne tutoriale - Co prawda po angielsku i dla początkujących ale kilka ciekawych m.in. "Ghost Effect".
- Dźwieki wav - Przydatne przy wrzucaniu smiesznych dźwięków do filmu, nie tylko w Adobe Premiere.

Sorki za post pod postem ale nie mogę edytować poprzedniego, po prostu z niewiadomych przyczyn nie mam przycisku "edytuj"
__________________

Ostatnio zmieniany przez sc0rpi0 : 05.08.2005 o godz. 17:22
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2005, 19:05   #7
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sc0rpi0
Znalazłem jeszcze takie coś :
- Efekty specjalne w filmach przy użyciu pakietu adobe
- Liczne tutoriale - Co prawda po angielsku i dla początkujących ale kilka ciekawych m.in. "Ghost Effect".
- Dźwieki wav - Przydatne przy wrzucaniu smiesznych dźwięków do filmu, nie tylko w Adobe Premiere.

Sorki za post pod postem ale nie mogę edytować poprzedniego, po prostu z niewiadomych przyczyn nie mam przycisku "edytuj"

faktycznie na wrigley video sa ciekawe tutoriale, zapomnialem o nich

edytowac nie mozesz, bo MODoAdministracja ograniczyla okres dopuszczalnej edycji
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.