Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.02.2006, 18:03   #1
Qjawa
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Qjawa
 
Data rejestracji: 31.12.2004
Posty: 6
Qjawa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Dodatkowa ścieżka dżwiękowa w filmie DVD

No właśnie tak jak w temacie. Chodzi mi o to że mam dwa filmy(ten sam tytuł). Jeden zwykły avi z świetnym Polskim lektorem a drugi DVD bez lektora. I tu pojawia się pytanie: czy można dodać dodatkową ścieżkę dziękową do filmu DVD. Dźwięk z avika wytne np: Virtaual Dub'em ale nie wiem jak dołączyć do filmu DVD.

Proszę o jakiekolwiek sugestie na ten temam i ewentualnie linki do programów potrzebnych do tej robótki.

Pozdrawiam Qjawa

PS: Zapomniałem dodać iż ten avi jest podzielony na dwie części, więc jeszcze jakoś trzeba to złożyc żeby nie był przestawiony dźwięk.

Ostatnio zmieniany przez Qjawa : 01.02.2006 o godz. 18:18
Qjawa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.02.2006, 22:56   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
TU znajdziesz informacje o przygotowaniu ścieżki audio.

Dołożenie/podmiana ścieżki wiąże się z rozłożeniem filmu na oddzielne strumienie wideo, audio, napisów i ponowny autoring z uwzględnieniem nowej ścieżki. Metoda podobna do metod podmiany/dokładania ścieżek napisów.

Informacje znajdziesz na forum - skorzystaj z wyszukiwarki.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2006, 17:50   #3
Qjawa
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Qjawa
 
Data rejestracji: 31.12.2004
Posty: 6
Qjawa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki, ale zatrzymałem sie na urzyciu programu BeSliced. Zamiast okienka Fix File wyskakuje lista rozszerzeń i jak wybieram AC3 to pojawia się okienko notatnika z mrugającym kursorem i nic nie jest zapisane w nim i nic się nie dzieje, takze mysle że nie zminił go na AC3.

A co to znaczy

(wymaga do pracy BeeSweet !!!) korygujemy zapis o formacie w naglówku pliku
Qjawa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2006, 18:16   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Qjawa
A co to znaczy

(wymaga do pracy BeeSweet !!!) korygujemy zapis o formacie w naglówku pliku
Dokładnie to, co jest napisane - żeby poprawnie działał Besliced musisz mieć zainstalowanego Beesweeta. Rozumiem, że dźwięk w avi masz w formacie AC3?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2006, 19:25   #5
Qjawa
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Qjawa
 
Data rejestracji: 31.12.2004
Posty: 6
Qjawa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Rozumiem, że dźwięk w avi masz w formacie AC3?
No chyba tak. Tak pokazuje NanDub.

Cytat:
Napisany przez Reetou
Dokładnie to, co jest napisane - żeby poprawnie działał Besliced musisz mieć zainstalowanego Beesweeta.
Ściągnąłem ten folder audio z tej strony co mi podałeś ale tam nie było instalki tylko sdam program tak jakby już zainstalowany.

A i jeszcze odnalazłem taki log od BeSweet'a i tam jest takie coś:

Cytat:
Error 75: Unable to get VOBinput.dll interfaces
a jest ta biblioteka .dll razem w folderze z BeSweet'em
Qjawa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2006, 20:20   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dobra, właśnie przetestowałem soft z podanej strony - paczka jest OK. Wystarczy ją rozpakować - wszystko co potrzeba ma w sobie. Logami się nie przejmuj - spójrz na ich datę

Lista rozszerzeń zamiast Fix file wyskoczyła ci, bo nie zmieniłeś rozszerzenia pliku wav na ac3. Spróbuj po zmianie rozszerzenia. Chociaż nie wiem czy to coś pomoże - jak nie zmieniłem rozszerzenia, a z listy plików wybrałem AC3 to proces przebiegł normalnie. W jego wyniku pojawia się nowy plik nazwa_fixed.ac3

Może jednak coś z tą ścieżką jest nie tak?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.