Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.11.2006, 18:52   #1
Doberman
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.02.2003
Posty: 38
Doberman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z odtwarzaniem podzielonego filmu

Witam

Ostatnio poprzegrywalem kilka filmow. Nie chcialo mi sie bawic w kompresje i chcialem zachowac dodatki wiec podzielilem film na 2 dvd. Programem DVDFab rozbilem film na dvd a nastepnie nero wypalilem na Esperanzach DVD-R. Testowalem plytki na 2 odtwarzaczach. Na pionierze DV-380 wszystko chodzi bez problemu natomiast, Denon 1730 wogole ich nie odtwarza. Czy ktos ma jakis pomysl w czym moze lezec problem? Czy DVDFab robi z filmem cos z czym odtwarzac moglby sobie nie poradzic?

Wlasnie teraz podczas pisania przypomnialo mi sie ze zawsze podczas nagrywania gdy wrzucalem folder VIDEO_TS nero pisal zebym skorzystal z trybu DVD-Video, ja jednak twardo robilem po swojemu Czy to moze byc przyczyna mojego problemu?

Pozdr.
Doberman jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.11.2006, 19:04   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
je***347;li wypali***322;e***347; p***322;yty jako dane to tylko pogratulowa***263; odtwarzacza, kt***243;ry to czyta

mo***380;e te***380; by***263; wina p***322;ytek....jak to z Esperanz***261; bywa nikt nie wie co warta b***281;dzie kolejna partia.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2006, 12:29   #3
Doberman
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.02.2003
Posty: 38
Doberman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzisiaj wypalilem w trybie DVD-video i oba odtwarzacze radza sobie z filmem bez problemu
Doberman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2006, 12:42   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to jeszcze raz gratuluj***281; odtwarzacza, kt***243;ry czyta DVD wypalone jako dane
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2007, 21:01   #5
romcost
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.01.2007
Posty: 2
romcost w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Doberman Podgląd Wiadomości
Witam

Ostatnio poprzegrywalem kilka filmow. Nie chcialo mi sie bawic w kompresje i chcialem zachowac dodatki wiec podzielilem film na 2 dvd. Programem DVDFab rozbilem film na dvd a nastepnie nero wypalilem na Esperanzach DVD-R. Testowalem plytki na 2 odtwarzaczach. Na pionierze DV-380 wszystko chodzi bez problemu natomiast, Denon 1730 wogole ich nie odtwarza. Czy ktos ma jakis pomysl w czym moze lezec problem? Czy DVDFab robi z filmem cos z czym odtwarzac moglby sobie nie poradzic?

Wlasnie teraz podczas pisania przypomnialo mi sie ze zawsze podczas nagrywania gdy wrzucalem folder VIDEO_TS nero pisal zebym skorzystal z trybu DVD-Video, ja jednak twardo robilem po swojemu Czy to moze byc przyczyna mojego problemu?

Pozdr.
A tak z ciekawości, bo od niedawna posiadam ten sam model czy odtwarza Ci pliki MP3 z jakiejkolwiek płyty DVD ?? bo ni nie chce ??
romcost jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.