Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 09.02.2010, 00:39   #1
rbx6jm
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika rbx6jm
 
Data rejestracji: 21.05.2005
Posty: 18
rbx6jm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dodawanie napisów do serialu - kilka napotkanych problemów

Postanowiłem dodać napisy do serialu korzystając z tego poradnika
http://cce.wikidot.com/dvdlabpros. Na razie próbowałem z jednym odcinkiem i wszystko jest idealnie - napisy pasują i wyświetlają się.

Problem pojawia się przy dodawaniu napisów oryginalnych, które są w formacie sup - dvdlabpro ich nie widzi bo nie obsługuje tego formatu.

Przerobienie napisów sup na srt jest bez sensu. Zamieniać bitmapy na txt, żeby potem zmienić txt na bitmapy?

Myślałem o użyciu muxmana, ale nie uda mi się potem wyedytować plików IFO, bo musiałbym z każdego odcinka robić osobną kompilacje, ewentualnie potem połączyć shrinkiem w jeden film, ale nie będą mi się zgadzały potem voby bo powinienem mieć
VTS_01_1.VOB
VTS_01_2.VOB
VTS_01_3.VOB
VTS_01_4.VOB

a będe miał
VTS_01_1.VOB
VTS_01_2.VOB
VTS_02_1.VOB
VTS_02_2.VOB


Czy jest jakiś pogram który mi wyciągnie napisy z filmu w formacie który widzi dvdlabpro, a może da się jakoś sup przekonwertować np na son? A może wogóle źle się do tego zabieram.

Ostatnio zmieniany przez rbx6jm : 09.02.2010 o godz. 00:43
rbx6jm jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.02.2010, 09:17   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pewnie Vobsub wyciągnie...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2010, 14:12   #3
rbx6jm
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika rbx6jm
 
Data rejestracji: 21.05.2005
Posty: 18
rbx6jm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Próbowałem vobsubem i jakoś nic z tego nie wyszło - po prostu nie wiem jak. Znalazłem też program ProjectX i jest tam opcja konwersji formatu SUP na SON ale Dvd Lab Pro nie rozpoznaje napisów.

Customa już sobie zrobiłem bez orginalnych napisów, ale nie daje mi to spokoju. Może jakaś następna wersja dvdlabpro będzie miała opcje importu SUP.
rbx6jm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2010, 15:05   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Uruchamiasz Vobsub Configure, w otwórz przełączasz się na ifo i podajesz ifosa do VTS z filmem. Zrzuci Ci to wszystkie napisy z filmu w formacie idx/sub. Później odpalasz Subresync z pakietu Vobsuba i wczytujesz te idx, wybierasz napisy, które chcesz zrzucić, dajesz Save as i określasz jaki format Cię interesuje.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2010, 17:49   #5
rbx6jm
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika rbx6jm
 
Data rejestracji: 21.05.2005
Posty: 18
rbx6jm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki Reetou, sprawdziłem i działa - ale mimo wszystko nie chce mi się od nowa przerabiać 6 płyt. Zresztą pojawił się następny problem.

Z jedną z płyt miałem problemy i w końcu musiałem zrobić authoring bez rozdziałów. Postanowiłem je zrobić w DvdRemakePro http://www.dimadsoft.com/dvdremakepr...rt_chapter.php. Niestety podczas exportu, w momencie osiągnięcia 100% pasek postępu się zatrzymuje ale dolicza dalej - doczekałem do 10000% i nic.
rbx6jm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 21:34   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Trzepniętą wersję softu masz?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Dodawanie Napisów, Zachowywanie Napisów???? janaj DVD-Video 1 06.09.2007 18:01
dodawanie napisow do dvd - brak efektu bat DVD-Video 1 02.02.2007 00:24
Szukam napisów do serialu "The Office" UK (C) 2001 skyrider Film i Muzyka 2 01.02.2007 08:08
Kilka problemów... Sorty Off topic 2 07.11.2004 18:38
Kilka problemów dla MEGAmózgów lipek16 Off topic 1 21.05.2003 15:42


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.