Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 09.04.2004, 21:08   #1
thomasov
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.03.2004
Posty: 8
thomasov w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nagrany film DVD skacze i wywala

Po nagraniu filmu zapodałem go poprzez PoweDVd. I okazało się ze klatkuje a niekiedy wywala całkowicie. Podaje że uszkodzony nośnik itp.
Najpierw myslałem że to wina Esperanzy ale nagrałem drugi raz na Dysanie +R. I jeszcze gorzej za każdym podawalo błąd nośnika nosnik uszkodzony itp.Co jest? Tak sobie mysle że może to wina właczonego emula i antyvira podczas nagrywania. Już sam nie wiem.
thomasov jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.04.2004, 21:21   #2
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez thomasov
... za każdym podawalo błąd nośnika nosnik uszkodzony itp.Co jest? Tak sobie mysle że może to wina właczonego emula i antyvira podczas nagrywania. Już sam nie wiem.
Gówniany nośnik na 100% - delikatnie mówiąc
http://forum.divx.pl/viewtopic.php?t=3938
oraz
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=25947
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2004, 22:55   #3
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a w czym nagrywasz!!bo jak w nero to lepiej zmień program:-), daruj sobie esperanzy!!
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2004, 23:06   #4
thomasov
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.03.2004
Posty: 8
thomasov w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
a w czym nagrywasz!!bo jak w nero to lepiej zmień program:-), daruj sobie esperanzy!!
Nagrywałem DiskJugglerem.
Esperanza rozumiem ale Dysan?
thomasov jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2004, 23:18   #5
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to sprubój Clonem DVD - ja tym wypaliłem multum filmów i wszystko śmiga!!!!
a co do plytek dysan to nie wiem ,ale ma plytke DVD-R z AXE ale z tłoczarni dysana i tez nie chce mi chodzic (tzn nie chec mi nawet nagarc) - moze dziwny zbieg okolicznosci

a może zmin prędkość?? może twój komp nie wydala
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2004, 23:22   #6
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
acha!!!!nie wiem ale u mnie sprawdza sie zasada ze tyle ile ngrywam np.3G tyle samo musze mieć wolnego miejsca na dysku ?w sumie nie wiem czemu tak jest ale u mnie się sprawdza, jak mam dysk zapchany to nic mi sie poprawnie nie nagra :-(
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2004, 23:44   #7
Esiek
The power of Playstation2
 
Avatar użytkownika Esiek
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 308
Esiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Gówniany nośnik.... No nie powiedziałbym, jak sie ma gównianą nagryware to każdy nosnik jest gówniany. Jaką masz w ogóle nagryware?? U mnie na nec 2500a nie ma nawet mozliwosci aby taka np nagrana esperanza skakała. Nagrałem juz tego naprawde sporo i filmów i gier na ps2 i nie miałem do tej pory ŻADNEGO nawet najmniejszego problemu, jakies haczenia na filmach są mi poprostu obce. Fakt nie wiem jak trwałe są espki (mam je dopiero ok 6 miechów i narazie odpukac no problem) ale zaraz po nagraniu poprstu musza dzialac zmien palnik chyba ze juz masz neca to wtedy inna sprawa i doszukuj sie dopiero wtedy problemów. Co do poblemów z miejscem na dysku to przeważnie zostaje mi wolnego do 100 mb i NEC nie zwraca nawet na to uwagi....
Esiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2004, 09:48   #8
thomasov
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.03.2004
Posty: 8
thomasov w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jeśli chodzi o palnik to Litek 451S
thomasov jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2004, 11:49   #9
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
a w czym nagrywasz!!bo jak w nero to lepiej zmień program:-), daruj sobie esperanzy!!
Nie wiem dlaczego większość przypierdziela się do Nero. Ja mam wersję 6.316 Express oryginał i wszystkie płytki (Esperanza, AXE, Memorex, Verbatim Printable i zwykły) chodzą rewelacyjnie. (nagrywam max. 2x).
Nie używajcie skrakowanych wersji i będzie OK.
Poza tym używam IMGTool Burn, który korzysta z Nero API - tu nagrywanie jest banalne i równie rewelacyjne.
Weź tą Esperanzę, wypal 1x i zobacz czy efekt ten sam.

Pozdrawiam
Krzysztof
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2004, 14:01   #10
Esiek
The power of Playstation2
 
Avatar użytkownika Esiek
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 308
Esiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No albo weź wypal to na necu na esperanzie x4 na skrakowanym nero i tez będą chodzić rewelacyjnie eh te szmireony
"Nie ma lepszego - ponad neca naszego!! Nie ma lepszeeeego ponad ...."
Esiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2004, 15:57   #11
mary67
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.01.2004
Posty: 50
mary67 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zgadza się miałem Litka 411S przez dwa miechy i jestem szczęsliwy że się go pozbyłem. NEC 2500A King of the burn
mary67 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2004, 23:54   #12
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dziwne bo mam neca z tym że 1300A (najnowszy bios 1.0A) a esperanzy i tak mi nie idą!!!!!!tzn. jedne pali a inne nie :-(czyli 50%pali dobrze a reszta do kosza!!!!!!a esperanzy to ia tak KIT przekonasz sie za pare miesiecy jak bedziesz musial robic kopie tego co nagrales!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neca mam ok 9 m-cy i pierwsze wypalone esperanzy juz nie chodza i na PC i na stacjonarnym dvd
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 00:34   #13
Esiek
The power of Playstation2
 
Avatar użytkownika Esiek
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 308
Esiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
dziwne bo mam neca z tym że 1300A (najnowszy bios 1.0A) a esperanzy i tak mi nie idą!!!!!!tzn. jedne pali a inne nie :-(czyli 50%pali dobrze a reszta do kosza!!!!!!a esperanzy to ia tak KIT przekonasz sie za pare miesiecy jak bedziesz musial robic kopie tego co nagrales!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neca mam ok 9 m-cy i pierwsze wypalone esperanzy juz nie chodza i na PC i na stacjonarnym dvd
Dziwne to samo ludzie mówili o sigmach i esperanzach CD. Bije im juz 3 rok jak wypalałem je predkoscia 48-52x i dalej 100% sprawne ciekawa sprawa co nie?? W kazdym badz razie jak przestaną działac to dam znac tylko zeby jeszcze to forum działało a nagrywarki blue ray były w cenie 200zł jako przestarzałe
A co do nec 1300a to nie wiem, nie slyszałem i za duzo nie czytałem takze nie zabieram głosu. Pisze jedynie na temat w którym mam jakies doswiadczenie, spytaj sie kogos kto ma nec 1300 czy ma taka sama sytuacje.

Ostatnio zmieniany przez Esiek : 11.04.2004 o godz. 00:39
Esiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 08:54   #14
czopochrup
Toshiba... :&gt;
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Posty: 163
czopochrup zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ludie obudzcie sie i nie kupujcie tych asmolonych esperanz najgorsze DVD jakie znam nawet DVD firmy HAWK jest lepszy !!! bo sie na nim nagrywa bez problemu u kuzyna na liteonie !!! 411s (czy cus takiego) i filmy nie skacza a esperanz z 10 ktore kuzyn kupil s******ylo sie 7 lol ale wtopa...
czopochrup jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2004, 14:04   #15
Esiek
The power of Playstation2
 
Avatar użytkownika Esiek
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 308
Esiek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czopochrup
ludie obudzcie sie i nie kupujcie tych asmolonych esperanz najgorsze DVD jakie znam nawet DVD firmy HAWK jest lepszy !!! bo sie na nim nagrywa bez problemu u kuzyna na liteonie !!! 411s (czy cus takiego) i filmy nie skacza a esperanz z 10 ktore kuzyn kupil s******ylo sie 7 lol ale wtopa...
^_^ hłehłe nie mam pytań co region to obyczaj, nie wiem czy od czego to zalezy, dla mnie własnie najgorszymi płytami są Hawki. Nie nagrywałem co prawda na nich ale miałem ten szajs od kumpla i ładnie sie ciał (kumpel ma litka to naturalne ) dla mnie sam fakt swiadczacy o jakosci hawków. Popatrz se na predkosci jakie maja dostepne nagrywary na hawk cd... nec ma 16x litek ok 32x a espy czy sigmy?? i nec i litek na max i tak tez sie bez problemu nagrywa, wiem ze to nie znaczy ze dvd takie same bedzie ale daje to mniej wiecej obraz jakosci tych płyt. Zresztą panowie po co sie kłócić kazdy ma swoje zdanie nagrywa na plytkach jakie lubi i na jakie go stac ewentualne problemy beda jego problemami i tyle. Nagrywajcie se na czym chcecie życze wam zeby działało jak najdłuzej
greetz
Esiek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.