Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 25.10.2010, 20:17   #1
Atvl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.10.2010
Posty: 1
Atvl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD->avi+napisy->DVD

Zgodnie z tytułem. Mam szkolenie na dvd do którego chciałbym dodać napisy. Po przeczytaniu kilku wątków po prostu się pogubiłem. Chciałbym zrobić to możliwie szybko i bez obsługowo, jakość nie musi być super. Wiem, że napisy tworzy się w SubEdit i mam poradnik jak to zrobić i teraz prośba do szanownych użytkowników tego forum: Jak przebrnąć przez cały proces zgrywania dvd na hdd, wklejania napisów do obrazu i ponownego nagrania na dvd (tak, żeby od razu się uruchomiło z automatu). Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi, jeśli coś jest nie precyzyjnie opisane proszę o pytania.
Pozdrawiam
Atvl
Atvl jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.10.2010, 21:40   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
IMO najlepszy do tego jest (niestety) komercyjny Maestro. Rozkładasz płytę na strumienie (audio+wideo) np. Vobeditem, wczytujesz strumienie do Maestro, i tworzysz w nim napisy od razu je synchronizując na podglądzie z obrazem. Potem bezpośrednio z programu możesz zapisać płytę jako DVD-Video.

Twój pomysł z przerabianiem do avi, tworzeniu napisów w SubEdicie i późniejszej kompilacji jest po pierwsze trochę na około, po drugie napisy mogą się rozjechać przy przeróbce na DVD, no i jakość w plecy. Aha - nie harsuby robimy, tylko wyłączalne.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jak dodaĆ polskie napisy do dvd??? pulsedriver23 DVD-Video 5 18.02.2006 21:02
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 20:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.