Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.09.2006, 20:08   #1
Fooby
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.11.2003
Posty: 63
Fooby w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dvd, czas "-:--:--" & inne

Witam.
1.Mam pytanie jakim programem jest budowane dvd, że stacjonarny odtwarzacz dvd pokazuje czas płyty dvd w postaci " -:--:--"
2.Druga sprawa mam materiał dvd chcę zbudować aktywne menu do dvd w miarę prostym programem wykluczam TMPG (zbyt banalne menu)
3. (może nie zgodne z tematem ale proszę o pomoc) Szukam programu do podziału ścieżki audio
Fooby jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.09.2006, 17:07   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ad. 1 - Nie rozumiem pytania - a jak ma pokazywa***263;? Mo***380;e odpowiem tak - ka***380;dym programem do authoringu.

ad. 2 Proste programy -> proste menu. Bardziej skomplikowane: DVDLab, Maestro, Scenarist. Mo***380;esz jeszcze popr***243;bowa***263; z Ulead'em - importuje materia***322; DVD-Video...

ad. 3 -> Google. Podpowied***378;: nazwa formatu ***347;cie***380;ki d***378;wi***281;kowej + splitter
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 18:01   #3
spit
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika spit
 
Data rejestracji: 10.10.2005
Lokalizacja: Sanok
Posty: 136
spit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Fooby
Witam.
1.Mam pytanie jakim programem jest budowane dvd, że stacjonarny odtwarzacz dvd pokazuje czas płyty dvd w postaci " -:--:--"
Mnie sie wydaje, że czas się poprostu nie wyświetla, tylko widnieje -:--:--. Możliwe, że to wina programu, którym się posługiwałeś, lub sprzętu, być może jest starej daty i nie wszystko rozczytuje.
spit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 20:00   #4
Fooby
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.11.2003
Posty: 63
Fooby w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mo***380;e wyt***322;umacze: na wy***347;wietlaczu stacjonarnego dvd pokazuje si***281; w miejsce czasu "-:--:--" ale prawdopodobnie split masz racje moje dvd kupowalem kiedy nie bylo plus***243;w i minus***243;w.
Fooby jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.09.2006, 15:59   #5
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Fooby
Może wytłumacze: na wyświetlaczu stacjonarnego dvd pokazuje się w miejsce czasu "-:--:--" ale prawdopodobnie split masz racje moje dvd kupowalem kiedy nie bylo plusów i minusów.
+ czy - nie ma tutaj żadnego znaczenia.
Zobacz jak wyglądają kody czasowe w pliku MPEG - jeżeli film jest z TVSAT albo z jakiegoś niewiadomego źródła, albo ktoś zwyczajnie skrzanił authoring może być tak, że film nie zaczyna się od czasu 00:00:00:00 tylko choćby od np 12:00:00:00 - wtedy wartość startowa timekodu może być poza zakresem wyświetlacza w związku z czym player nie jest w stanie wyświetlić timekodu.

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.