Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 09.02.2005, 21:36   #1
Ashes
Bywalec
 
Data rejestracji: 31.01.2005
Posty: 27
Ashes w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question DVD decrypter - jak znalesc glowny film?

Witam
Jestem poczatkujacy i nie wiem jak w DVD decrypter moge znalesc glowny film wraz z menu i z sciezka dzwiekowa 5.1 oraz napisy polskie, nie chce zadnych dodatkow ani innych napisow jak mam to znalesc? Orginalna plytka jest dwuwarstwowa i dlatego chce wyciaggnac z niej tylko film z menu i z napisami pl tak jak juz pislam wyzej.
Moje 2 pytanie dotyczy tego jak wypalic po wrzuceniu tego na dysk przy pomocy Nero? Czy musze zkaldac jakies katalogi na plytce DVD?
Przepraszam za te banalne dla wiekszosci pytania ale jestem zoltodziobem a troche poszperalem po forum ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.
Ashes jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.02.2005, 21:42   #2
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ashes
poszperalem po forum ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie
Pewnie dlatego, że nikt na poziomie DVDDecryptera nie odrzuca niechcianego stuff'u. Najpierw zgraj całość płytki, a odrzucaj później np. DVDShrinkiem itp.
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2005, 21:58   #3
zibis
Bywalec
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 36
zibis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[QUOTE=Ashes]Witam
Jestem poczatkujacy i nie wiem jak w DVD decrypter moge znalesc glowny film wraz z menu i z sciezka dzwiekowa 5.1 oraz napisy polskie, nie chce zadnych dodatkow ani innych napisow jak mam to znalesc? [...]

http://www.divx.howto.pl/modules.php...howpage&pid=10
zerknij tutaj, to chyba jest to o co Ci chodzi..

pozdro
zibis jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2005, 08:21   #4
Ashes
Bywalec
 
Data rejestracji: 31.01.2005
Posty: 27
Ashes w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki ten link bardzo mi pomogl ale mam kolejne pytanie zgralem film tylko z dzwiekiem EN i z napisami PL ale film zajmuje 4.69 GB czy wejdzie na plytke?Jesli nie to jak go zmiescici na jednej plycie? Przy zgraniu zostal utworzony katalog VIDEO_TS czy teraz przy pomocy nero mam go wypalic na plytce czy nalezy zrobic jeszcze jakis zabieg?
Ashes jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2005, 08:42   #5
knydel
God Father
 
Avatar użytkownika knydel
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 463
knydel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie wejdźie. Ściśnij go troche za pomocą DVD Shrink
__________________
"Za stodołą, gdzieś na płocie, Kogut gromko pieje. Zaraz przyjdę, miła, do cię Tylko się odleję."
knydel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.02.2005, 12:11   #6
Ashes
Bywalec
 
Data rejestracji: 31.01.2005
Posty: 27
Ashes w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak mam to zrobic w shrinku?
Ashes jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.02.2005, 12:36   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Ashes
jak mam to zrobic w shrinku?
samo się zrobi.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.