Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.10.2003, 00:54   #1
BlackJack
Bywalec
 
Avatar użytkownika BlackJack
 
Data rejestracji: 30.09.2003
Lokalizacja: Katowice
Posty: 32
BlackJack w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD Decrypter nie tworzy .iso ?

Witam,

Może to lamerskie pytanie, ale dopiero zaczynam przygodę z DVD-R...
Mój system to: PIII1.0 Celeron, 512RAM, 30+80 GB HD, Pioneer 106 DVD, Win98SE.
Przez kilka dni cztałem całe forum i gudes'y na innych stronach i próbowałem DVD Decrypterem zrzucić film w "read ISO mode". Program wykonał operację lecz nie otrzymałem .iso jak pisano w gude'ach lecz pliki: *.i00 *.i01 *.mds. Próbowałem potem otworzyć go zgodnie z poradnikiem w Deamon Tools lecz DVD Fab nie "widzi" tego wirtualnego dysku (Power DVD tez nie chce odtworzyć filmu z Deamon'a). Czy DVD Decrypter nie tworzy normalnego pliku .iso chociaż taką opcję wybieram?

PS. Mam najnowsze wersje programów...
BlackJack jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.10.2003, 03:05   #2
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witaj.

Jezeli chcesz aby DVD Decrypter stworzyl Ci na dysku ISO z DVD, najpier musisz zapewnic mu odpowiednie warunki. Twoj komputer spelnia warunki z jednym tylko wyjatkiem. Mianowicie uzywasz systemu Windows 98 Second Edition, ktory pracuje jedynie na partycji w systemie FAT16 lub FAT32 ( File Allocation Table ), Zakladam ze uzywasz FAT32 - ktory posiada ograniczenie co do wielkosci plikow jakie mozna na nim zapisac - PLIK maxymalnie 4 GB. Z FATem16 jest jeszcze gorzej. DVD Decrypter Tworzac ISO chialby zapisac na dysku plik o wielkosci powyzej 4 GB, widzac jednak ze posiadasz stary system plikow nie pozwalajacy na zapisanie tak duzego pliku, dzieli Ci na male kawaleczki. Jedynym rozwiazaniem jest zmiana systemu operacyjnego na taki ktory umozliwia zalozenie partycji w systemie NTFS ( NT File System ) - czyli wszystkie systemu oparte na jadrze NT oraz Windows XP ktory Ci osobiscie polecam. Zreszta zabawa z DVD na dluzsza mete wymaga Takich partycji...

Pozdrawiam. Rafal.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....

Ostatnio zmieniany przez fido2001 : 05.10.2003 o godz. 12:21
fido2001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 09:24   #3
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
fido2001 napisa***322;(a)
Zakladam ze uzywasz FAT32 - ktory posiada ograniczenie co do wielkosci plikow jakie mozna na nim zapisac - PLIK maxymalnie 2 GB.
a może jednak max 4GB

@BlackJack jeśli z różnych powodów nie chcesz lub nie mozesz zmienić systemu, zamiast mode ISO w DVDDecrypterze uzyj mode File - kopiując na dysk wszystkie pliki z płyty, po tej operacji DVDFab bez problemu poradzi sobie z taką postacią danych.
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 10:09   #4
BlackJack
Bywalec
 
Avatar użytkownika BlackJack
 
Data rejestracji: 30.09.2003
Lokalizacja: Katowice
Posty: 32
BlackJack w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
RobsYoda napisa***322;(a)

...zamiast mode ISO w DVDDecrypterze uzyj mode File - kopiując na dysk wszystkie pliki z płyty, po tej operacji DVDFab bez problemu poradzi sobie z taką postacią danych. [/B]
OK. Dzięki za rady. Ale potem może również wyniknąć problem z dalszą obróbką plików wynikowych. Z jakim rozszerzeniem (w jakiej postaci) DVDFab wypuszcza swoje dzieło? Czy będę mógł dalej pracować nad obrazem np. z IC8? Jakie pliki .pdi później wypuści IC8 - jeden większy czy kilka do 4Gb? Nie będzie problemów z wypaleniem tego DVD Decrypterem?
BlackJack jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 10:13   #5
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
IC8 wypuszcza kilka plików pdi wielkością podobnych do VOBów czyli po 1,4 giga około plus jeden mniejszy.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2003, 12:20   #6
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Slusznie, 4 GB byla troszke pozna godzina jak pisalem tego posta, wiec musicie mi wybaczyc

Pozdrawiam.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2008, 19:37   #7
gou
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.03.2008
Posty: 32
gou w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mi DVD Decrypter utworzy***322; takie same pliki co BlackJackowi. Da si***281; co***347; z tym zrobi***263;? Niestety oryginalna p***322;yta z filmem uleg***322;a zniszczeniu ;/

P.S: Mam Windowsa XP
gou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.