Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.02.2005, 19:40   #1
alek2005
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.02.2005
Posty: 1
alek2005 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak zrobic plik filmowy na komputerze - mam voby i ifo

wiem ze pewnie pytanie jest proste - sek tylko ze w google nic nie znalazlem.znalazlem tylko strasznie skomplikowane faq-s jak zrobic z tego plyte itd. Mi jednak nie chodzi o to - nie chce mi sie meczyc,sprawdzac,kontrolowac czy napisy dodaly sie dobrze czy nie.nie mam po prostu czasu nawet na to.chcialem sobie po prostu z plikow ktore mam zrobic normalny filmik i go obejrzec na komputerze.zadnego zgrywania,zadnych dziwnych rzeczy.

mam pliki .vob .ifo i .buk i jeszcze jakis plik .ts

co mam teraz z tym zrobic probowalem sciagnac polskie napisy ale lipa - tzn uzylem divx subtitle displayer - i odpalalem po prostu samego voba - napisy owszem sa (sciagnalem je ze strony nazwa.org czy jakos tak) ale nie da sie ogladac tego - napisy zwalniaja i pojawiaja sie okolo 5-10 sekund po wlasciwym dialogu w filmie.probowalem synchronizowac ale to i tak nic nie daje - bo jak dam +10 s na przyklad to jest dobrzez z 10-20 sekund a pozniej dalej zwalniaja do dawnego poziomu.

nie chce mi sie tracic czasu na jakies skomplikowane zabiegi.wiem ze film ma napisy po angielsku - mnie wystarcza - po prostu chce miec "wsparcie" dla dialogow.po polsku albo angielsku - dla mnie obojetne.

moze ktos mi pomoc jak z tego zrobic plik w ktorym skompiluje to wszystko i odpale na moim komputerze tak jak na odtwarzaczu DVD - tzn wybiore sobie z menu jezyk i napisy i bede mogl spokojnie usiasc w fotelu.

W pokoju mam tez TV,wiec nawet jak bede chcial obejrzec sobie w wiekszym formacie latwiej mi jest podlaczyc go do komputera niz robic jakies skomplikowane operacje z robieniem oddzielnych plyt.

dzieki za pomoc.jesli pytanie jest proste to prosilbym jednak zamiast odeslan do googli jednak jakas pomoc bo stracilem na googlach juz 3 godziny dzisiaj i nic nie udalo mi sie zdzialac.
alek2005 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.02.2005, 19:49   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nero Expres-DVD Video files-wwalić tam to wszystko-wybrać Image Recorder DVD i zrobić obraz na dysku-zamontować w wirtualnym napędzie-Power DVD albo coś innego-siąść w fotelu i oglądać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.