Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.09.2003, 21:23   #1
tnt.darek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2003
Lokalizacja: tarnobrzeg
Posty: 9
tnt.darek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dvd i głośniki Creativ 5.1

Mam problem kupiłem dvd i głosniki creativ 5.1 z kartą sl 5.1 .I nie mam dzwieku w głosniku centralnym jak ogladam film dvd .na filmie pisze ze ma dzwiek 5.1 a na głosniku nie ma dzwieku.W tescie jest głosnik centralny a na filmie nie .Mam program do dvd MSI 5.1 może to przyczyna programu.W sklepie też nie wiedzą .niewiem co zrobić ??
tnt.darek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.09.2003, 21:34   #2
waszq/pl/
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Chełm
Posty: 96
waszq/pl/ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm mam prawie wszystko to co ty tzn. glosniki creatice 5.1 dt 2500 , karte audigy oraz player msi 5.1 i dzwiek w centralnym[w przeciwienstwie do ciebie ] ale powaznie sprawdz w ustawieniach playerka czy masz tam wlasciwie odznaczone, [ 6 glosników (5.1) ]jesli tak to nie wiem moze w ustawieniach karty dzwiekowej.
waszq/pl/ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2003, 22:38   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,836
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gdzies na playerku masz przycisk 'cmss' i w nim wlacz 'movie mode'.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2003, 13:35   #4
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To co ja zauważyłem to:
Jak w odtwarzaczu w dzwięku zaznaczysz Dolby Surround to nie będziesz miał dzwieku w centralnym. A jak zaznaczysz A3D/DirectSound 3D to bedziesz miał dzwięk w centranym (same dialogi) reszta dzwięków w pozostałych. Proste.
przycisk 'cmss' i w nim wlacz 'movie mode' nie wiem gdzie -
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2003, 20:17   #5
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,836
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sorki, myslalem ze chodzi o odtwarzanie muzyki a tu problem z filmem dvd. U mnie na powerdvd chodzi to dobrze, tylko kwestia zaznaczenia w opcjach audio 6 glosnikow (5+1). Jesli film faktycznie jest 5+1 to moze sprobuj uzyc powerdvd. Sprawdz jeszcze w mikserze creativa czy masz zaznaczone glosniki 5+1.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2003, 20:31   #6
tnt.darek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2003
Lokalizacja: tarnobrzeg
Posty: 9
tnt.darek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wielkie dzieki wszystkim ktozy probowali mi pomuóc zainstalowałem power dvd i chodzi tylko jeszcze z kąd ściągnąć spolszczenie do pawerdvd wersja 4 xp
tnt.darek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2003, 20:40   #7
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jest na stronie producenta...
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp.
CobraVerde jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.