Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.08.2005, 19:11   #1
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
WinAVI - cholery już dostaję :(

Witajcie po urlopie )
Mam być może mały problem ale jednak.
Przerabiam film (avi-ka) wtapiając napisy programem WinAVI Video Converter. Zawsze spisywał sie idealnie i nie było problemów jednak przy tym filmiku wywala mi 14 sekund przed końcem taki komunikat:
"can not rendered the graph, please make sure that your media file can be played by Windows Media Player".
Program w tym momencie kończy pracę pozostawiając vob-y bez plików ifo. Kombinowałem potem ifoeditem, niby robi wszystko ok ale coś pod koniec filmu jest nie tak. Sprawdzałem, avik odtwarza sie cały bez problemu, kodeki wszystkie są a mimo to przy tym konkretnym filmie jest ten komunikat. Dodam, że jak próbuję odtwarzać utworzone vob-y to idą prawidłowo więc nie wiem o co mu chodzi Nie mam pojęcia co z tym zrobić Macie jakiś pomysł ? Walczyłem już z nim kilka razy, straciłem kupe czasu i nic - poradźcie coś pli
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.08.2005, 14:19   #2
mendoza
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.06.2005
Posty: 11
mendoza w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
miałem tak samo ,bo zaznaczałem przypadkowo i film i plik z napisami do przerobienia . Musisz zaznaczyc sam plik AVi w programie a napisy w ustawieniach ffdshow!!
mendoza jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2005, 14:47   #3
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mendoza
miałem tak samo ,bo zaznaczałem przypadkowo i film i plik z napisami do przerobienia . Musisz zaznaczyc sam plik AVi w programie a napisy w ustawieniach ffdshow!!
wiesz, że masz rację
właśnie wczoraj metodą prób i wniosków ))) doszedłem
Tylko jeszcze gdybym coś poradził na ten cholerny dźwięk, że jest taki zniekształcony
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2005, 15:41   #4
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
nie mam pliku .rmvb wiec zapytam czy winavi win jak win - ale czy ffdshow dodaje napisy ?
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.