Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2005, 23:21   #1
puzel
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.07.2005
Posty: 28
puzel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD Lab PRO - Big Problem - Render Motion

Czesc!
Mam wielki problem! Zrobilem menu Rozdziały do filmu. W menu powklejałem kadry do filmu i chciałbym zeby byly animowane. Wiec wlaczam opcje render motion. Ustawiam wszystko (Render this object in the final clip> repeat it shorter; Total clip time na 30sek; mpeg-2, bitrate na 4000). Biore na render.
Wskazuje miejsce zapisu pliku m2v. I proces biegnie dobrze dopóki....program w pewnym momencie nie wyzuci bledu A Requied resouce was... i tyle. Program mowi ze zaliczyl crash i sie wylacza. No i nie wiem co mam zrobic. HELP!!!!!!!!!
puzel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2005, 13:02   #2
puzel
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.07.2005
Posty: 28
puzel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nie no tragedia mialem wersje 1.00, instalowalem ja 3 razy i ciagle to samo. Sciagnalem i zainstalowalem wersje 1.53 i nic sie nie zmienilo, POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!
puzel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 11:27   #3
puzel
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.07.2005
Posty: 28
puzel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
I co? I nikt mi nie odpowie na ten problem? Dodam, ze probowalem to zrobic na 2 filmach i ciagle to samo
puzel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 19:39   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez puzel
dopóki....program w pewnym momencie nie wyzuci bledu A Requied resouce was... i tyle.
Jeśli napiszesz dokładnie ten komunikat błędu, to może komuś coś wpadnie do głowy.
Ja mogę tylko powtórzyć za 1stwasp - PRO w nazwie DVDLab to skrót od "Prototyp". Chociaż ktoś określił wersję 1.53 jako 'stable'
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 20:11   #5
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak na razie z Twojego komunikatu to wynika jedynie ze "wymagany zasob byl..."

a PRO to PROwokacja
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2005, 21:07   #6
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A required resource was...

Moze coś skasowałeś lub przeniosłeś lub zmieniłeś nazwę - w plikach, które są brane do renderowania... Początek tego komunikatu to na polski,
Żądany zasób został... - właśnie co został...
Jeżeli nie zrobiłeś niczego z tego co napisałem to przytocz ten komunikat w całości (w miarę możliwości) - jak zresztą wcześniej zasugerował Reetou...

Ja miałem podobny problem jak kiedyś w początkach DVDLap Pro zacząłem bawić się aplikacją. Program przechodząc do renderowania menu znikał z ekranu... bez komunikatu...

Rozwiązanie - porzuciłem DVDLAb Pro...

DVDLab Pro(blemy)... to kolejne rozwinięcie skrótu PRO

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 14:53   #7
puzel
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.07.2005
Posty: 28
puzel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zainsatalowalem DVD lab 1.3 ale tez to samo . Zaczyna renderować, zrobi jedno ujęcie, zaczyna robic drugi i chlap! klatki w menu robią sie szare a program wywala komunikat: An attempt was made to access an unnamed file part is. A nastepnie nowy komunikat: A required resource was unvaible. No ja juz nie wiem co zrobić . Mozecie mi powiedziec z kad ściagnąć DVD masteo, takie aby dzialalo na WinME? Bo mi sie udalo znalezc juz kilka kopii ale zadna nie dala sie zainstalowac. Przy instalacji wyskakiwal blad ze to wersja tylko na WinNT


HELP!!!!!!!!!!!
puzel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2005, 11:53   #8
puzel
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.07.2005
Posty: 28
puzel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
i co nikt mi nie pomoze z tym problemem?
puzel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2005, 16:07   #9
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przeczytaj dokładnie wypowiedź @1stwasp jeśli masz takie problemy z każdą wesją to jedyne wyjście to zmienić aplkację.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2005, 20:22   #10
dankrobs
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 09.10.2004
Posty: 10
dankrobs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@puzel
Przydałby się jakiś screen okna Render Menu Moition (chociaż nie ma tam zbyt skomplikowanych opcji do ustawień)
dankrobs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2005, 10:47   #11
puzel
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.07.2005
Posty: 28
puzel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zrobilem zrzuty ekranu ale niewiem jak to wrzucic na forum . A jakie probramy do tworzenia menu (typu DVDlab) polecacie aby dzialaly na winME? Bo WinXP moge miec najpredzej za 2 tygodnie, a niechce mi sie tyle czekac
puzel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.