Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 20.01.2010, 17:03   #1
szfudala
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.01.2010
Posty: 9
szfudala w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD Lab Pro, czy da radę?

Witam serdecznie.
Jestem zielony, ale mam dużo czasu i prędzej czy później uda mi się, jeśli jest to w ogóle możliwe

Chcę zrobić menu, które włączy się automatycznie po włożeniu płyty do napędu. Może być to statyczny obrazem, fajnie jednak by było mieć jakąś bazę elementów graficznych, do wykorzystania.
Na tym obrazku kilka przycisków:
Film niemy
Film (wersja skrócona)
Film (wersja pełna)
Ścieżki audio
Spis płyt
Wybór scen

Po przyciśnięciu "Film niemy" włącza się plik "01" ze standardową ścieżką audio.
Po przyciśnięciu "Film (wersja skrócona)" uruchamia się plik (scena) "02" następnie "04" itd. ze standardową ścieżką audio.
Po przyciśnięciu "Film (wersja pełna)" uruchamia się plik (scena) "02", następnie "03", "04" itp. j/w.
Po przyciśnięciu "Ścieżki audio" przechodzimy do menu gdzie będzie dostępne jedna z 3 ścieżek audio do wyboru, po której wyborze stanie się ona podstawową dla całej, że tak powiem sesji.
Spis płyt, to kolejne menu, z plikiem tekstowym, bądź obrazkiem, gdzie będzie krótka informacja gdzie co się znajduje.
Wybór scen, to wybór scen.
Da się to zrobić w DVD Lab Pro?
Pozdrawiam,
Szymon.
szfudala jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.01.2010, 19:49   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Oczywiście masz oryginalna wersje.
Wiec przeczytaj manual, i ew. zwróć sie do pomocy technicznej.
Tam jest naprawdę wszystko opisane.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2010, 21:47   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No właśnie.

Tylko odpowiem: da się...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.01.2010, 10:25   #4
szfudala
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.01.2010
Posty: 9
szfudala w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bardzo przepraszam, że robię to na raty ale zapomniało mi się
Ostatnią opcją w menu ma być "Album zdjęć"
Wiem, że istnieją programy, z których da się zrobić fajny album zdjęć z plików graficznych, który automatycznie zrobi ładne przejścia. Czy DVD Lab też to potrafi?
szfudala jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
DVD Lab pro zadymek DVD-Video 8 02.10.2009 18:56
DVD Rebuilder - czy da sie dokonczyc kodowanie? JeDaj DVD-Video 3 04.11.2006 10:45
Czy da sie przerobic film z DivX tak aby dzialaly na dvd? Waldek DivX, Xvid, Matroska i inne 6 06.10.2001 07:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.