Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2009, 10:49   #1
Adax01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2009
Posty: 5
Adax01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD niekompatybilne

Witam wszystkich! Znalazłem to miejsce i mam nadzieję, że pomożecie
Nagrywam na DVD-R Verbatim i wszystkie nagrane DVD (z obrazów i kopie) są odtwarzane w nagrywarce Panasonic DMR-EH68. Problem dotyczy jednego obrazu iso. Ostatnio ściągałem 3 różne obrazy iso i po nagraniu 2 są odtwarzane na kompie i w nagrywarce DVD, natomiast 1 płytka DVD odtwarza się tylko w kompie, a nagrywarka krzyczy o braku kompatybilności! Dlaczego? Płyta nie jest zabezpieczona.

B. zależy mi na tym "wrednym" DVD, więc chciałbym go przeanalizować pod względem struktury itp. Już coś mam: coś nie gra z napisami. Jak odtwarzam na kompie, to nie mogę załączyć napisów! 2 pliki VOB udało się przekonwertować do avi i w avi pojawiły się napisy! Natomiast przy 2 następnych VOB , WinAVI Video Converter daje błąd "...wyjątek unknown software exception (0xc0000094)..."

Pomóżcie jak znaleźć przyczynę i naprawić DVD, żeby było kompatybilne z nagrywarką DVD.
Adax01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.11.2009, 12:57   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wczytaj do DVD Remake i zobacz co pisze. Jak mu się uda wczytać, to wyeksportuj i powinno działać.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2009, 18:11   #3
Adax01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2009
Posty: 5
Adax01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Wczytaj do DVD Remake i zobacz co pisze. Jak mu się uda wczytać, to wyeksportuj i powinno działać.
Dzięki! Takiej podpowiedzi potzrebowałem Oto log:

Read DVD from: D: \Films
Read VMG
Nie można odnaleźć określonego pliku.

(171:dataAccess.cxx)
Can't open VIDEO_TS.IFO. (963:VMG.cpp)
can't load VMG.
Read DVD from: D: \Films\VIDEO_TS
Path to DVD does not exist. (133: DVD.cpp)

A teraz? czym to naprawić? Z góry dziękuję za podpowiedź!
Edit: Za ":" dodałem specjalnie spację, bo emotionki...

Ostatnio zmieniany przez Adax01 : 20.11.2009 o godz. 18:17
Adax01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2009, 18:37   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
I to wszystko co było w obrazie? Bo z info wynika, że brakuje plików. Może to tylko zbiór przypadkowych vobów. Podaj może zawartość katalogu. Czy poszczególne voby w ogóle tworzą całość?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2009, 19:29   #5
Adax01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2009
Posty: 5
Adax01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
I to wszystko co było w obrazie? Bo z info wynika, że brakuje plików. Może to tylko zbiór przypadkowych vobów. Podaj może zawartość katalogu. Czy poszczególne voby w ogóle tworzą całość?
Dzięki za szybkość
AUDIO_TS: pusty
VIDEO_TS:
VIDEO_TS.IFO
VIDEO_TS.VOB
VTS_01_0.IFO
VTS_01_0.VOB
VTS_01_1.VOB ... VTS_01_5.VOB
VTS_02_0.IFO
VTS_02_0.VOB
VTS_02_1.VOB
Podejrzałem po zamontowaniu obrazu ISO w Daemenie.
B. proszę o dalsze instrukcje.
Adax01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2009, 19:38   #6
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
podepnij w daemonie
sproboj wczytac nie jako dvd ale jako pliki w jakims programie (np Shrink, ale moze byc inny)
jak wczyta to kaz mu wyeksportowac i powinno hulac

nie wiem, czy pomoze, ale sprobowac warto
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2009, 19:44   #7
Adax01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2009
Posty: 5
Adax01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
podepnij w daemonie
sproboj wczytac nie jako dvd ale jako pliki w jakims programie (np Shrink, ale moze byc inny)
jak wczyta to kaz mu wyeksportowac i powinno hulac

nie wiem, czy pomoze, ale sprobowac warto
Już zaraz to zrobię, ale póki co to mam niusa:
otóż inny obraz iso, który hula w nagrywarce też daje w DvdReMake'u błędy:

Read DVD from: D:\Films
Read VMG
Nie można odnaleźć określonego pliku.
(171:dataAccess.cxx)
Can't open VIDEO_TS.IFO. (963:VMG.cpp)
can't load VMG.
Read DVD from: D:\Films\VIDEO_TS
Path to DVD does not exist. (133VD.cpp)

Dziwne, coś nie gra z moją konfiguracją?
Adax01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2009, 19:55   #8
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Teoretycznie wszystko jest. No może za wyjątkiem plików bup, ale z tym Remake sobie radzi. Spróbuj wypakować te pliki z obrazu na dysk i ponownie wczytać. Jak dalej będzie błąd, że nie znaleziono pliku, to spakuj pliki tego DVD (bez plików VTS_01_1.VOB ... VTS_01_5.VOB i VTS_02_1.VOB), wystaw na rapidshare i podaj linka. Się zobaczy.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2009, 20:31   #9
Adax01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2009
Posty: 5
Adax01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
podepnij w daemonie
sproboj wczytac nie jako dvd ale jako pliki w jakims programie (np Shrink, ale moze byc inny)
jak wczyta to kaz mu wyeksportowac i powinno hulac

nie wiem, czy pomoze, ale sprobowac warto
Dzięki Nimal! Pomogło przejechanie shrinkiem, tylko zły jestem że wypalił mi go z prędkością 8x, gdyż zwykle wypalam 4x. Poza tym dałem w opcjach, żeby nie wypalał, ale shrink koniecznie żądał płytki, więc mu podsunąłem.
Tym samym dziękuję również Reetou za szybkość. Pozdrawiam wszystkich!
Adax01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
dvd, niekompatybilne, niekompatybilny, problem z dvd


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z tmpg fati DVD-Video 1 11.12.2004 21:24
VCD na DVD OscarCD DVD-Video 2 08.04.2004 20:42


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.