Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 22.08.2010, 12:17   #1
SimonSajmon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.08.2010
Posty: 6
SimonSajmon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z asynchronem w DVD-Video

Witam serdecznie, mam pewien problem związany z asynchronem...
Już wyjaśniam. Nagrałem materiał kamerą Sony Z1. Zrzuciłem go na dysk i zmontowałem programem Adobre Premiere CS 4. Plik do którego zrobiłem export to MPEG2-Video z dźwiękiem Dolby Digital AC3 (robiłem też dźwięk PCM ale problem jest identyczny). Chcę wypalić film na płytę dvd-video. Po włączeniu Nero wrzuciłem plik video , dodałem audio do projektu, jednak plik audio z niezrozumiałych przyczyn w Nero jest o 2 setne sekundy dłuższy... pojawia się asynchron... nie mam pojęcia co z tym zrobić.. niestety te minimalne opóźnienie dxwięku jest wyczuwalne. Nie wiem jakim cudem ta ścieżka audio jest dłuższa, gdyż w Premiere audio i video kończą się w tym samym miejscu i są idealnie zsynchronizowane. Bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam
SimonSajmon jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.09.2010, 01:34   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli masz mpeg2 + ac3, to nie rób kolejnych konwersji w neronie, tylko zrób authoring w ifoEdit. Masz tam też możliwość ustawienia przesunięcia dźwięku.

A swoją drogą jeśli wyczuwasz przesunięcie dźwięku o 0,02 sek. to tylko pogratulować słuchu...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nero Essentials 7. Problem z nagrywaniem filmu na DVD Video. samsonek Narzędzia 5 28.12.2009 15:22
dvd z kamery rogmanmajkel DVD-Video 16 26.05.2007 18:48
problem z obrazami ISO DVD Krystos Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 1 30.06.2005 11:35
Problem z nagranym DVD Agnieszka DVD-Video 17 27.09.2004 19:11


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.