Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   DVD-Video (https://forum.cdrinfo.pl/f13/)
-   -   DVD Rebuilder problem (https://forum.cdrinfo.pl/f13/dvd-rebuilder-problem-40517/)

profs 19.03.2005 10:37

RBOpt moglem w CCE Esttings ustawic ilosc passow i o to mi chodzilo. Kiedys w RB byla mozliwosc najpierw klikniecie Prepare a pozniej edytowania pliku w RBOpt. Teraz widze ze jest opcja tylko Bakup DVD.

W Source Patch wskazuje miejsce gdzie gdzie lezy film do przekodowania. Natomiast w Working Path/output Path wskazuje film gdzie ma przekodowac. Output Path wskazuje mi sie jak wskaze Working Path. Ale i tak wyskakuje mi caly czas ta sama komenda: There Is Nothing To Do! DVD-RB couldn't locate appropriate file in working directory! You must PREPARE and ENCODE first.Aborting. Ale chodzi o to ze jak wczytam film to mamtylko opcje Backup DVD.

artoor 19.03.2005 10:50

Cytat:

Napisany przez profs
RBOpt moglem w CCE Esttings ustawic ilosc passow i o to mi chodzilo. Kiedys w RB byla mozliwosc najpierw klikniecie Prepare a pozniej edytowania pliku w RBOpt. Teraz widze ze jest opcja tylko Bakup DVD.

W Source Patch wskazuje miejsce gdzie gdzie lezy film do przekodowania. Natomiast w Working Path/output Path wskazuje film gdzie ma przekodowac. Output Path wskazuje mi sie jak wskaze Working Path. Ale i tak wyskakuje mi caly czas ta sama komenda: There Is Nothing To Do! DVD-RB couldn't locate appropriate file in working directory! You must PREPARE and ENCODE first.Aborting. Ale chodzi o to ze jak wczytam film to mamtylko opcje Backup DVD.

Rozumiem :) Musisz w opcji "mode" odznaczyc "One Clisk mode" czy cos takiego (nie moge teraz sprawdzic, bo wlasnie enkoduje material). Potem restart programu i powinny byc trzy przyciski - Prepare, Encode, Rebuild. Odnosnie Twojego problemu niestety w takim wypadku nie potrafie pomoc... nie wiem czemu taki blad Ci wyskauje. Moze poszukaj na forum doom9.org czegos na ten temat :)

Pozdrawiam!

profs 04.04.2005 12:04

Uzywam Rebuildera v0.74, CCE v2.67.00.27, wszystko poustawiane tak jak trzeba (przynajmniej tak jak we wczesniejszych postach bylo pisane), ale kiedy klikam Encode wywala komunikat - Fram Size 968x56 is not supported. Supported frame siez is 720x576.

artoor 04.04.2005 13:55

Cytat:

Napisany przez profs
Uzywam Rebuildera v0.74, CCE v2.67.00.27, wszystko poustawiane tak jak trzeba (przynajmniej tak jak we wczesniejszych postach bylo pisane), ale kiedy klikam Encode wywala komunikat - Fram Size 968x56 is not supported. Supported frame siez is 720x576.

Mysle ze powinienes otworzyc plik skryptu AVS w playerze... powinno Ci wyskoczyc co jest zle... wg mnie cos masz nieprawidlowo zainstalowane - byc moze avisynth lub tez MPEG2DEC3.DLL... sprobuj przeinstalowac - powinno pomoc!

Kertoip 05.04.2005 12:21

Ilość załączników: 1
Witam,
Miałem taki sam problem, gdy wrzuciłem jedną z nowych wersji DGDecode.dll - nie pamiętam już którą. Wiem, że z ostatnią biblioteką też miałem problemy. Jak na razie bez problemów działa mi plik, który waży 262 222 b. - nie pamiętam, która to wersja biblioteki, więc ją dołączam.

Kertoip

profs 05.04.2005 21:15

Zainstalowalem na nowo AviSyntha i poki co ladnie wszystko smiga.Mam nadzieje ze sie nie skaszani.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.