Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 30.01.2006, 14:57   #1
marlon
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika marlon
 
Data rejestracji: 30.01.2006
Posty: 2
marlon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dvd Shrink

OD 120 LAT PALĘ FILMY SHRINKIEM . NAJCZĘSIEJ ROBIŁEM NIM OBRAZY I EFEKT WYPALAŁEM NERO. OSTATNIO SHRINK BEZ ZADNYCH DODATKOWYCH RUCHÓW Z MOJEJ STRONY ZACZĄŁ WYPALAĆ mdf. MIAŁEM DECRYPTERA I SOBIE Z NIMI RADZIŁ . JEDNAK OD KILKU DNI DERCRYPTER MI JE WYPALA ALE MÓJ STACJONARNY ODTWARZCZ SOBIE Z NIMI NIE RADZI . PROSZĘ O POMOC DOCELOWO ZALEŻY MI NATYM BY SHRINK DALEJ SWOJA PRACE KOŃCZYŁ "*.iso " A NIE "*.MDF"
marlon jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.01.2006, 16:09   #2
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Shrinkiem robię tylko filmy nie wymagające kompresji, jednak z tego co zauważyłem shrink robi dwa pliki jeden z rozszerzeniem .iso drugi .mds . Nie mam problemów z odtwarzaniem filmów nagranych dvddecrypterem. Musisz podać więcej danych jak tworzysz obraz płyty za pomocą shrinka.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.01.2006, 16:14   #3
bor
Bywalec
 
Avatar użytkownika bor
 
Data rejestracji: 20.02.2005
Posty: 33
bor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak dobrze pamiętam w chwili gdy robisz backup pojawia się menu z wyborem miejsca zapisu i rodzaju pliku (między innymi).
bor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2006, 08:10   #4
marlon
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika marlon
 
Data rejestracji: 30.01.2006
Posty: 2
marlon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po tym jak SHRINK zassie film który chcę skompresować i po ewentualnym okrojeniu go z dodatków wybieram "BACKUP" i pojawia sie okno z kilkoma zakładkami gdzie mogę np. wybrać: by shrink nagrał płyte tuż po kompresji, bądź by efektem końcowym było właśnie .iso(co później zwykle na płytkę paliłem za pomocą NERO) lub by po kompresji do nagrania użył Decryptera. Najczęściej używałem drugiego sposobu. A teraz nawet przy wyborze efektu w postaci .iso (gdzie pozostaje jeden plik gotowy do nagrania np. przez nero) i tak otrzymuje kilka plików gdzie jednym z nich jest plik .mdf i dopiero używając Decryptera nagram to na płytkę . Czasem zdaż się tak że po zakończeniu gdy chcę odpalić film z mojego stacjonarnego DVD(PIONEER) staje się to niemożliwe. PS z góry dziękuje że podjąłeś się pomocy.
marlon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.