Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.09.2005, 18:32   #1
azet
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.01.2004
Lokalizacja: konin
Posty: 42
azet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dvd shrink- problem ,film zakodowany ??

kopiuję jeden film ,wszystko jest ok, kopiuję drugi film, (kubuś puchatek ,najnowszy )dvd shrink nie radzi sobie, rozpracowuje film, ładnie i pięknie ,ale już z backup-em sobie nie radzi, przy 5 % traci podląd,robi się czarne tło,,wcześniej pojawiał sie komunikat,ale teraz to już nic sie nie dzieje ,pada mi windows,zawiesza się (),w czym jest problem ,jednego kopiuje drugiego już nie ?
azet jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.09.2005, 19:30   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sprawdź innym softem DVD Decrypter, AnyDVD
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2005, 12:15   #3
azet
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.01.2004
Lokalizacja: konin
Posty: 42
azet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
podczas buckup-u,pokazuje mi taką ramkę,o co mu chodzi ?

dvd shrink encountered an error and cannot continue failed to write file"d:\shark_tale\vts_o1_4.vob
przekroczono limit czasu semafora
azet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2005, 12:21   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie mam siły

niech ktoś napisze to za mnie ^_^

DVDFab Decrypter http://www.dvdidle.com/free.htm

a dalej nie pisze - wykombinować
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2005, 18:34   #5
azet
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.01.2004
Lokalizacja: konin
Posty: 42
azet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tzn. sięco ? dvd shrink już sobie nie radzi?? trzeba używać inny program ?
azet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2005, 18:42   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
program podałem.

jak z tego co zgra Shrinkiem zrobić płytę 4.7 to zadanie domowe
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2005, 18:47   #7
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez azet
tzn. sięco ? dvd shrink już sobie nie radzi?? trzeba używać inny program ?
Ja powiem tak,ostatnio jestem na bieżąco z filmami [z wypożyczalni] i z wiekszoscią fimów dvdshrink niestety już sobie nie radzi ale DVDFAB+ANYDVD jeszcze niezawiódł
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2005, 22:18   #8
azet
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.01.2004
Lokalizacja: konin
Posty: 42
azet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no właśnie o to mi chodzi ,czyli wychodzi ze shrink juz padł,i sobie nie radzi
azet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 00:54   #9
alien666
kewlarowy serwomechanizm
 
Avatar użytkownika alien666
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Lokalizacja: żory
Posty: 443
alien666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
Ja powiem tak,ostatnio jestem na bieżąco z filmami [z wypożyczalni] i z wiekszoscią fimów dvdshrink niestety już sobie nie radzi ale DVDFAB+ANYDVD jeszcze niezawiódł

eee też ostatnio byłem w wypożyczalni....i nie pamiętam abym miał jakiekolwiek problemy ze shrinkiem...(jest jeszcze dvd2one)
__________________
ZDROWIE...ponad wszystko!!!...quake,deus ex,duke nukem- gdzie klimaty z tamtych lat...
alien666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 01:40   #10
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez alien666
eee też ostatnio byłem w wypożyczalni....i nie pamiętam abym miał jakiekolwiek problemy ze shrinkiem...(jest jeszcze dvd2one)
DVD2one bez AnyDVD to nie wiele zdziałasz
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 09:07   #11
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez alien666
eee też ostatnio byłem w wypożyczalni....i nie pamiętam abym miał jakiekolwiek problemy ze shrinkiem...(jest jeszcze dvd2one)
moge podac ci pare tytułów z ktorymi shrink bez andvd nawet nie ruszy szczegolnie chodzi o czerwone plyty sony ,Anydvd to teraz podstawa
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.10.2005, 13:46   #12
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nawiązując do DVD Shrinka, pożyczyłem z wypożyczalni film na tzw czerwonej płytce "Hellboy" w kwestii małego testu, efekt jest taki że bez żadnych problemów film został przeze mnie zrzucony na dysk, Anydvd nie mam w systemie.

__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2005, 19:46   #13
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question

Dlaczego DVDFAB+ANYDVD przy filmach np. Poza zsięgiem czy 13 Dziellnica po zrzucenie na HDD zostawia ślad w postaci krótkiego zacięcia filmu lub szatkowania obrazu (przypuszczam w miejscach zabezpieczenia filmu). DVD Shrink nigdy czegoś takiego nie zrobił a z kolei nie daje rady tym filmom. Pzdr.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2005, 21:08   #14
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Question

Cytat:
Napisany przez harnas
Dlaczego DVDFAB+ANYDVD przy filmach np. Poza zsięgiem czy 13 Dziellnica po zrzucenie na HDD zostawia ślad w postaci krótkiego zacięcia filmu lub szatkowania obrazu (przypuszczam w miejscach zabezpieczenia filmu). DVD Shrink nigdy czegoś takiego nie zrobił a z kolei nie daje rady tym filmom. Pzdr.
może z 'musu' pomija sporo sektorów
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 16:35   #15
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
może z 'musu' pomija sporo sektorów
Czy jest na to jakieś lekarstwo?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.