Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.10.2005, 19:14   #16
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy ktoś mi pomoże?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.10.2005, 17:51   #17
Allan99
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.08.2004
Posty: 42
Allan99 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
http://www.shrinkto5.com/
Allan99 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 09:25   #18
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Allan99
To nic nie pomogło. Nie radzi sobie nawet z zabezpieczeniem (CRC). Czy nie ma możliwości zrobienia pełnowartościowej kopii zabezpieczonych filmów? Dzisiaj próbowałem Skopiować "Rogate raczo" dla dzieci i również lipa - jest kilku sekundowa pauza na dysku i rusza dalej. Pzdr.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 15:29   #19
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
1. co do tych czerwonych płytek SONY ... to jak narazie nie potrafie(iłem) zgrać filmu "closer" (brak Any DVD, przy wersji 5.4.1.1. też sie nie dało), a reszte filmów poszło normalnie a Any DVD w systemie u mnie nie gościł ...

2. jeśli piszesz że masz jakieś zacięcia to użyj innego softu. Instant Copy to takie cos co sobie ludziska chwalą ...

3. Co do Shrinka ... narazie z płytami sobie radzi ale juz nie tak bardzo jak kiedyś, ale co do jakości to ... pora zmienić soft

4. Any DVD nadal u mnie nie gości w systemie a jak narazie nie potrafiłem zgrać: "closer", "7 sekund", "daleko jeszcze?" .... ale z pewnośćia Any DVD to podstawa więc radzę sie w to zaopatrzyć (wersja 5.4.4.1. podobno najnowsza ... jak sie mylę to proszę poprawić ... uaktualnię )
dla ekspertów
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 15:46   #20
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@harnas - a próbowałeś w końcu tego DVDFab Decryptera?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 08:34   #21
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez :-PrzemekP
1. co do tych czerwonych płytek SONY ... to jak narazie nie potrafie(iłem) zgrać filmu "closer" (brak Any DVD, przy wersji 5.4.1.1. też sie nie dało), a reszte filmów poszło normalnie a Any DVD w systemie u mnie nie gościł ...

2. jeśli piszesz że masz jakieś zacięcia to użyj innego softu. Instant Copy to takie cos co sobie ludziska chwalą ...

3. Co do Shrinka ... narazie z płytami sobie radzi ale juz nie tak bardzo jak kiedyś, ale co do jakości to ... pora zmienić soft

4. Any DVD nadal u mnie nie gości w systemie a jak narazie nie potrafiłem zgrać: "closer", "7 sekund", "daleko jeszcze?" .... ale z pewnośćia Any DVD to podstawa więc radzę sie w to zaopatrzyć (wersja 5.4.4.1. podobno najnowsza ... jak sie mylę to proszę poprawić ... uaktualnię )
dla ekspertów
Przemo:
1.Zainstalowałem Instant Copy v.8.0.3 (+witaminka) i sprawdzę co to jest,ale wstępnie widzę że ten program tworzy dziwne pliki (jakby obraz) ale poczytam w necie i dam znać
2.Sporo filmów zrobiłem Shrinkiem i nie zauważyłem gorszej jakości na ekranie (TV 25")
3.Co do AnyDVD to mam zainstalowaną wersję 5.4.4.1+wit. i też nie daje rady, uważam że to nie wystarcza

Poczytałem gdzieś o DVD2DVD-R ale po zainstalowaniu i uruchomieniu mam błąd: ASPI Driver first. O jaki ster mu chodzi i jak to przeskoczyć?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 09:14   #22
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przemo, to co znalazłem w necie na temat InstantCopy nie jest optymistyczne.
cyt. "Zabawa w kotka i myszkę - tak mniej więcej wygląda sytuacja na rynku programów do kopiowania płyt CD i DVD. Podczas gdy kilka firm niestrudzenie przygotowuje nowe metody ochrony płyt, inne pracują nad aplikacjami do ich kopiowania. Co ciekawe, programy do powielania krążków tworzą nie tylko małe firmy ukryte przed prawnikami na egzotycznych wyspach, ale i duże korporacje, np. Pinnacle. InstantCopy 8 umożliwia kopiowanie krążków CD z muzyką i danymi, płyt DVD oraz przekształcanie nagrań DVD-Video do formatów Video CD i Super Video CD. Program wyposażono też w narzędzia do zmniejszania objętości filmów DVD (transkodowania), usuwania systemów menu i zbędnych ścieżek dźwiękowych, tak aby zawartość oryginalnego nośnika dwuwarstwowego można było wypalić na jednowarstwowej płytce DVD+/-R.
Niestety, InstantCopy nie pozwala odczytywać płyt DVD zabezpieczonych systemem CSS, czyli znakomitej większości oryginalnych krążków. W module do kopiowania nośników CD zabrakło z kolei narzędzi do powielania płyt zabezpieczonych nowoczesnymi technikami. Co więcej, interfejs programu, choć estetyczny, jest niewygodny i nie został spolonizowany. Im dłużej używam InstantCopy 8, tym bardziej odnoszę wrażenie, że jest to program przeznaczony dla... nikogo. Podczas kopiowania filmów DVD lepiej sprawdza się DVD Shrink - aplikacja wygodniejsza, obsługująca każdą płytę i w dodatku darmowa. W trakcie produkcji materiałów VCD InstantCopy przegrywa z kolei z DVD2SVCD. Jeśli zaś myślimy poważnie o powielaniu zabezpieczonych płyt CD, lepszym rozwiązaniem będzie użycie programu Alcohol, za który przyjdzie co prawda zapłacić, lecz jest on znacznie bardziej zaawansowany technicznie.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 10:13   #23
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
Przemo:
1.Zainstalowałem Instant Copy v.8.0.3 (+witaminka) i sprawdzę co to jest,ale wstępnie widzę że ten program tworzy dziwne pliki (jakby obraz) ale poczytam w necie i dam znać
2.Sporo filmów zrobiłem Shrinkiem i nie zauważyłem gorszej jakości na ekranie (TV 25")
3.Co do AnyDVD to mam zainstalowaną wersję 5.4.4.1+wit. i też nie daje rady, uważam że to nie wystarcza

Poczytałem gdzieś o DVD2DVD-R ale po zainstalowaniu i uruchomieniu mam błąd: ASPI Driver first. O jaki ster mu chodzi i jak to przeskoczyć?
1. Wpisz w google ASPI i ściągnij poczym zainstaluj, a wtedy uruchomisz DVD2DVD-R. Musze powiedzieć że pare filmów, tych naprawde dużych zrobiłem tym programem + CCE i efekt wspaniały, warto opczekać te kilka godzin).
2. Co do tego AnyDVD to mi dałes do myślenia, bo raz miałem zainstalowanego (5.4.1.1) i takze nie potrafiłem zgrać "closer", myślałem że wersja 5.4.4.1 pomoże, ale skoro mówisz że nie, więc nie wiem sam od czego to zależy, może napęd ma tu dużo do gadania??
3. Co do Shrinka to tez nim robiłem, bardzo dużo filmów padło, ale tylko do kompresji 90%, poniżej juz rezygnowałem z Shrinka
4. Instant Copy ... poczytaja ... może to recepta na chorobę
i oczywuście dla ekspertów, wszystkie moje gafy prosze sprostować !!
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 10:16   #24
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najpierw zgrywamy zabiezpieczony film programikiem (DVD Decrypter, Fab Decrypter) na HDD a potem Instant Copy ... podobno lepszy od Shrinka
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 11:00   #25
tief
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 13
tief w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja używam :
DVD Shrink 3.2
DVD Decrypter
CloneDVD
AnyDVD
DVD Region+CSS Free
Nero 6.6.0.16
ASUS E 616 i NEC 3540
O oczywiście wszystko najnowsze , i nigdy nie miałem problemu ( w tygodniu do 4 filmów ***8211; o najnowszych tytułach i opisywane filmy i bajki dla najmłodszych ).
Powodzenia
tief jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 12:10   #26
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez tief
Ja używam :
DVD Shrink 3.2
DVD Decrypter
CloneDVD
AnyDVD
DVD Region+CSS Free
Nero 6.6.0.16
ASUS E 616 i NEC 3540
O oczywiście wszystko najnowsze , i nigdy nie miałem problemu ( w tygodniu do 4 filmów ***8211; o najnowszych tytułach i opisywane filmy i bajki dla najmłodszych ).
Powodzenia
Wymieniłeś sporo programów, ale który z nich poradził sobie z wymienionymi trudnymi tytułami?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2005, 13:46   #27
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez tief
Ja używam :
DVD Shrink 3.2
DVD Decrypter
CloneDVD
AnyDVD
DVD Region+CSS Free
Nero 6.6.0.16
ASUS E 616 i NEC 3540
O oczywiście wszystko najnowsze , i nigdy nie miałem problemu ( w tygodniu do 4 filmów ***8211; o najnowszych tytułach i opisywane filmy i bajki dla najmłodszych ).
Powodzenia
skoro wszystko idzie gładko tymi programami które wymieniłes to napisz jeszcze na jakim sprzęcie to robisz ... ciekawe

tu jest opis Instant Copy wg Robsa
warto zerknąć
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2005, 18:38   #28
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez :-PrzemekP
1. Wpisz w google ASPI i ściągnij poczym zainstaluj, a wtedy uruchomisz DVD2DVD-R. Musze powiedzieć że pare filmów, tych naprawde dużych zrobiłem tym programem + CCE i efekt wspaniały, warto opczekać te kilka godzin).
2. Co do tego AnyDVD to mi dałes do myślenia, bo raz miałem zainstalowanego (5.4.1.1) i takze nie potrafiłem zgrać "closer", myślałem że wersja 5.4.4.1 pomoże, ale skoro mówisz że nie, więc nie wiem sam od czego to zależy, może napęd ma tu dużo do gadania??
3. Co do Shrinka to tez nim robiłem, bardzo dużo filmów padło, ale tylko do kompresji 90%, poniżej juz rezygnowałem z Shrinka
4. Instant Copy ... poczytaja ... może to recepta na chorobę
i oczywuście dla ekspertów, wszystkie moje gafy prosze sprostować !!
Przemku, dzięki za info o ASPI, poszło wszystko gładko,co prawda bardzo długo (ok.16h) ale rezultat całkiem, całkiem. Jeśli chodzi o Instant Copy, to wszystko bardzo klarowne pod warunkiem że mamy film do obróbki na HDD. Ale jak i czym zrzucić zabezpieczony film na dysk. Niestety wszystkie rady i sugestie które pojawiły się na forum nie są skuteczne (AnyDVD, DVD Decrypter, DVDFab). Ostatnio próbowałem zabawę z "Constantine" i również lipa. Czy nie ma sposobu na ominięcie zabezpieczeń? Co do mojej nagrywarki, to używam NEC DVD RW ND-3500AG. Może ktoś ma na to lekarstwo?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2005, 19:06   #29
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Lightbulb

Cytat:
Napisany przez harnas
Przemku, dzięki za info o ASPI, poszło wszystko gładko,co prawda bardzo długo (ok.16h) ale rezultat całkiem, całkiem. Jeśli chodzi o Instant Copy, to wszystko bardzo klarowne pod warunkiem że mamy film do obróbki na HDD. Ale jak i czym zrzucić zabezpieczony film na dysk. Niestety wszystkie rady i sugestie które pojawiły się na forum nie są skuteczne (AnyDVD, DVD Decrypter, DVDFab). Ostatnio próbowałem zabawę z "Constantine" i również lipa. Czy nie ma sposobu na ominięcie zabezpieczeń? Co do mojej nagrywarki, to używam NEC DVD RW ND-3500AG. Może ktoś ma na to lekarstwo?
Witam
Dzis zrzucałem Constantina i idzie jak masło na Nec'u 3540A
Anydvd+DVD Shrink ew. DVDFabGold
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.10.2005, 20:13   #30
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
Witam
Dzis zrzucałem Constantina i idzie jak masło na Nec'u 3540A
Anydvd+DVD Shrink ew. DVDFabGold
3540A to wersja nagrywarki czy to kwestia zmiany opraogramowania?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.