Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 18.10.2005, 21:09   #31
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez harnas
3540A to wersja nagrywarki czy to kwestia zmiany opraogramowania?
Nec 3540A to wersja nagrywarki ,ale myśle ze u ciebie tez by poszło moze masz coś nie tak z kompem,bo dziwi mnie że z Anydvd niedaje rady
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.10.2005, 23:08   #32
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wydaje mi się że z kompem wszystko OK, robię różne filmy (dzisiaj "Lot Feniksa", "Zimny pot") i wszystko super. Może to faktycznie problem tkwi w nagrywarce. Może ktoś to potwierdzi, to wymienię nagrywarkę.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 08:31   #33
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
Wydaje mi się że z kompem wszystko OK, robię różne filmy (dzisiaj "Lot Feniksa", "Zimny pot") i wszystko super. Może to faktycznie problem tkwi w nagrywarce. Może ktoś to potwierdzi, to wymienię nagrywarkę.
muszę ci przznać ze także mnie to dziwi, Constantina zgrałem bez problemów, a wczoraj dostałem filmik na czerwonej płytce "Kung Fu Hustled" i nie potrafiłem go zgrać, ale na szybciora zainstalowałem AnyDVD 5.4.4.1 i DVDFab Decrypter i posżło gładko .... nie mam pojecia co masz z tą nagrywarką
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 08:53   #34
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
Przemku, dzięki za info o ASPI, poszło wszystko gładko,co prawda bardzo długo (ok.16h) ale rezultat całkiem, całkiem.
A jaki fiml przerabiałeś? ile passów miałes ustawionych?
Ja dla przykładu na Sempku 2,2, z 512 DDR przy zwykłych 2pasach film Aleksander męczyłem ok 6 godzin, rezultat bombowy, właśnie biore sie do obrabiania Królestwa Niebieskiego, Karola i Sahary. Mam tez pytanko w związku z tym, jak mozna ta operację przyśpieszyć nowy CPU a może 1GB DDR
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 09:04   #35
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jakich passów?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 09:09   #36
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Może chodziło ci o "passes" w DVD2DVD-R? Jeżeli tak to mam ustawione 7 (Encoder Mode).
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 09:23   #37
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
Może chodziło ci o "passes" w DVD2DVD-R? Jeżeli tak to mam ustawione 7 (Encoder Mode).
tak "passes" ... no przy 7 to sie bardzo wydłuża ale efekt jest zadawalający, teraz próbuje zrobic filmik z menu
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 10:25   #38
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez :-PrzemekP
muszę ci przznać ze także mnie to dziwi, Constantina zgrałem bez problemów, a wczoraj dostałem filmik na czerwonej płytce "Kung Fu Hustled" i nie potrafiłem go zgrać, ale na szybciora zainstalowałem AnyDVD 5.4.4.1 i DVDFab Decrypter i posżło gładko .... nie mam pojecia co masz z tą nagrywarką
Witam, film "Kung Fu Hustled" na czerwonej płytce to jeden kilku płyt które sa zabezpieczone Arcossem i Pupetlockiem wiec bez anydvd raczej nie ruszy ,naped blokuje sie przy paru %
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 11:58   #39
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
Witam, film "Kung Fu Hustled" na czerwonej płytce to jeden kilku płyt które sa zabezpieczone Arcossem i Pupetlockiem wiec bez anydvd raczej nie ruszy ,naped blokuje sie przy paru %
tak ... w pełni sie z toba zgodzę , jedno co mnie denerwuje, że mój LiteOn 1653S z CS09 nawet tej płyty nie chce wykryc !!!!!!!! czkrobie coś tam pod nosem i nic ... ot taki z niego dziad (tak samo miałem z "Closer")
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2005, 19:54   #40
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam ponownie.
Człowiek zdesperowany szuka i znajduje. Problem z filmami o których wspominałem najprawdopodobniej tkwił w sprzęcie a mianowicie w mojej nagrywarce (NEC ND-3500A bios-2.18). Zmieniłem bios na 2.1A- lipa, przetestowałem najnowszego NEC-a 4550 i też porażka. W końcu podłączyłem LiteOn SHW 1635S i o dziwo poszło. Czy ktoś miał problemy z tym napędem? Jeżeli jest ok. to już chyba zagości u mnie na stałe. A tak na marginesie początkiem listopada powinien pojawić się nowy LiteOn SHW 16H5S który na niewiele droższych krążkach wypala laserem fajne etykiety. Niestety chyba tylko CD i DVD+R. Ja używam DVD-R. Cena ok.250zł. Pzdr.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2005, 21:15   #41
ryba120
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ryba120
 
Data rejestracji: 11.02.2005
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 499
ryba120 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
Witam ponownie.
Człowiek zdesperowany szuka i znajduje. Problem z filmami o których wspominałem najprawdopodobniej tkwił w sprzęcie a mianowicie w mojej nagrywarce (NEC ND-3500A bios-2.18). Zmieniłem bios na 2.1A- lipa, przetestowałem najnowszego NEC-a 4550 i też porażka. W końcu podłączyłem LiteOn SHW 1635S i o dziwo poszło. Czy ktoś miał problemy z tym napędem? Jeżeli jest ok. to już chyba zagości u mnie na stałe. A tak na marginesie początkiem listopada powinien pojawić się nowy LiteOn SHW 16H5S który na niewiele droższych krążkach wypala laserem fajne etykiety. Niestety chyba tylko CD i DVD+R. Ja używam DVD-R. Cena ok.250zł. Pzdr.
Według mnie najlepiej zrobisz jak pozostawisz obie nagrywarki.
NEC dobrze nagrywa, a LITEON dobrze odczytuje (lepsza korekcja błędów od NEC-a). Płyty z wypożyczalni są często mocno porysowane i dla tego NEC nie radzi sobie z ich odczytem. LITEON w tej kwestii jest zdecydowanie lepszy. Natomiast wypalanie płytek lepiej wychodzi na NEC-u.
__________________
Poświęcaj czas ludziom, którzy są w Twoim życiu najważniejsi.
ryba120 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2005, 10:40   #42
slawekxxl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2005
Posty: 5
slawekxxl zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ryba120
Według mnie najlepiej zrobisz jak pozostawisz obie nagrywarki.
NEC dobrze nagrywa, a LITEON dobrze odczytuje (lepsza korekcja błędów od NEC-a). Płyty z wypożyczalni są często mocno porysowane i dla tego NEC nie radzi sobie z ich odczytem. LITEON w tej kwestii jest zdecydowanie lepszy. Natomiast wypalanie płytek lepiej wychodzi na NEC-u.
Posiadam Neca 3520 i zwróciłem uwagę na jeden ważny szczegół, a mianowicie przy przegrywaniu kilku kolejnych płyt na Nec-u. Nie chce odczytywać i wyświetla będy. Po odczekaniu kilkudziesieciu minut tę samą płytę odczytuje poprawnie. Posiadałem też Neca 3540 i wykazywawał t5e same objawy po wypaleniu kilku płyt po kolei.
slawekxxl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2005, 12:00   #43
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekxxl
Posiadam Neca 3520 i zwróciłem uwagę na jeden ważny szczegół, a mianowicie przy przegrywaniu kilku kolejnych płyt na Nec-u. Nie chce odczytywać i wyświetla będy. Po odczekaniu kilkudziesieciu minut tę samą płytę odczytuje poprawnie. Posiadałem też Neca 3540 i wykazywawał t5e same objawy po wypaleniu kilku płyt po kolei.
a płyty po wyciągnięciu są gorące? - może się sprzęt przegrzewa z lekka?

jak nie ma wentylatora w budzie to nawet więcej niż prawdopodobne.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 12:10   #44
azet
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.01.2004
Lokalizacja: konin
Posty: 42
azet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dodam że dvd fab nie radzi sobie np. z królestwo niebieskie , no i dvd shrink, poszukam dalej ,co tam pisaliscie
azet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 14:57   #45
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez azet
dodam że dvd fab nie radzi sobie np. z królestwo niebieskie , no i dvd shrink, poszukam dalej ,co tam pisaliscie
Królestwo Niebieskie:
Any DVD 5.4.4.1. + CloneDVD a potem DVD Rebuldier .... mam cacko filmik na jednej płycie z menu !!!
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.