Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.10.2005, 20:05   #46
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez :-PrzemekP
Królestwo Niebieskie:
Any DVD 5.4.4.1. + CloneDVD a potem DVD Rebuldier .... mam cacko filmik na jednej płycie z menu !!!
Masz może namiary na jakiś FAQ dot. DVD Reb. Chętnie bym się nim pobawił ale nie bardzo wiem od czego zacząć (mam v.1.0 RC5.1). Pzdr.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.10.2005, 21:52   #47
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie mogę się doczekać kiedy pożyczę "królestwo niebieskie" do tej pory nie miałem problemu z żadnym filmem. "shink" rules !!! A może nie wiem po prostu jak się objawia niemozliwość skopiowania filmu?
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 22:37   #48
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cool

Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
Nie mogę się doczekać kiedy pożyczę "królestwo niebieskie" do tej pory nie miałem problemu z żadnym filmem. "shink" rules !!! A może nie wiem po prostu jak się objawia niemozliwość skopiowania filmu?
np. przy paru % analizowania płyty wyskakuje bład crc,lub przy ripowaniu na hdd wyskakuje crc,albo naped sie wiesza [tak miałem tylko z 1 filmem]
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 23:26   #49
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Myślałem że problemy z zrzutem filmów się skończyły, ale niestety nie. Jak wcześniej pisałem wymieniałem nagrywarki na różne, obecnie mam Sony DW-Q28A. Zgrałem na niej "7 sekund", "Człowiek pies" i wszystko było OK. Teraz niestety nie daję rady na "Rekrucie" i "Łowcach umysłów". Co jest grane? Oprogramowanie jest właściwe.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 03:51   #50
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
np. przy paru % analizowania płyty wyskakuje bład crc,lub przy ripowaniu na hdd wyskakuje crc,albo naped sie wiesza [tak miałem tylko z 1 filmem]
To ja na szczęście się z takim czymś nie spotkałem Podajcie tytuły filmów z którymi mieliscie problemy? Chodzi mi o te nowsze zabezpieczenia.
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 10:36   #51
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
To ja na szczęście się z takim czymś nie spotkałem Podajcie tytuły filmów z którymi mieliscie problemy? Chodzi mi o te nowsze zabezpieczenia.
np. wszystkie czerwone płyty sony
[Kung Fu Hustled,Into the Sun,ale ostrzegam że te filmy sa beznadziejne :\ ]


Cytat:
Napisany przez harnas
Myślałem że problemy z zrzutem filmów się sończyły, ale niestety nie. Jak wcześniej pisałem wymieniałem nagrywarki na różne, obecnie mam Sony DW-Q28A. Zgrałem na niej "7 sekund", "Człowiek pies" i wszystko było OK. Teraz niestety nie daję rady na "Rekrucie" i "Łowcach umysłów". Co jest grane? Oprogramowanie jest właściwe.
Anydvd zainstalowane
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 10:45   #52
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez azet
kopiuję jeden film ,wszystko jest ok, kopiuję drugi film, (kubuś puchatek ,najnowszy )dvd shrink nie radzi sobie, rozpracowuje film, ładnie i pięknie ,ale już z backup-em sobie nie radzi, przy 5 % traci podląd,robi się czarne tło,,wcześniej pojawiał sie komunikat,ale teraz to już nic sie nie dzieje ,pada mi windows,zawiesza się (),w czym jest problem ,jednego kopiuje drugiego już nie ?
Sorry, że odpisuję na post z datą wrześniową, ale jakoś wcześniej na niego nie wpadłem.

Jeżeli chodzi o film Kubuś i Hefalumpy, to jest on "doposażony" w pustego voba.

Też miałem z nim problem, dopóki nie pozbyłem się tego oszustwa.

Odpalenie tego voba owocowało właśnie wyświetlaniem czarnego ekranu.

Trzeba go znaleźć i najpierw się go pozbyć, a potem o ile pamiętam, to film nawet nie wymagał kompresji.
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 20:11   #53
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
Masz może namiary na jakiś FAQ dot. DVD Reb. Chętnie bym się nim pobawił ale nie bardzo wiem od czego zacząć (mam v.1.0 RC5.1). Pzdr.
odpaliłem osiołka i wpisałem DVD REbuldier a on wyszukał mi ładny spakowany zestaw wszystkich programików potrzebnych do pracy z rebuldierem, spróbój tez tak zrobić.
Dodam że gdzieś bodajże TUTAJ :-) jest niewielki opis co, jak i gdzie. powodzenia
Co do czerwonych płyt SONY, to jakoś źle sie z nim i współpracuje, dobrze że nie ma na nich zbytnio ciekawych filmów :-), AnyDVD 5.4.4.1. PODSTAWA !!!!
pozdrawiam
PYTANIE : czy ktos próbował "Karola" obrobić CCE?? jesli tak to na ile passów go ustawić by był w maire oglądalny
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 20:17   #54
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez :-PrzemekP
odpaliłem osiołka i wpisałem DVD REbuldier
A nie lepiej z oficjalnej strony ?

Przynajmniej wiesz, co znajdziesz w środku - najnowszą wersję, bez żadnych złośliwych dodatków...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 21:33   #55
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
np. wszystkie czerwone płyty sony
[Kung Fu Hustled,Into the Sun,ale ostrzegam że te filmy sa beznadziejne :\ ]
U mnie wszystkie czerwone płytki idą bez problemu na DVD Shrinku i AnyDVD ("& sekund", "Hitch")


Anydvd zainstalowane
Oczywiście v.5.4.4.1

Przemo, dzięki za link, ale długie oczekiwanie na pomoc zmusiło mnie do wysiłku i efekt faktycznie za***... .
Niestety ,mimo wymiany nagrywarek (NEC, LiteOn, Sony), nie dałem rady "Rekrutowi" i "Łowcom umysłów". Może ktoś je zrobił i na jakim sprzęcie?
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 22:06   #56
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez harnas
Oczywiście v.5.4.4.1
Niestety ,mimo wymiany nagrywarek (NEC, LiteOn, Sony), nie dałem rady "Rekrutowi" i "Łowcom umysłów". Może ktoś je zrobił i na jakim sprzęcie?
A czym sie objawia niemożność zripowania filmu??
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 22:18   #57
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
A czym sie objawia niemożność zripowania filmu??
DVD Shrink podczas analizy filmu zatrzymuje się wywalając CRC, natomiast po zgraniu na HDD DVD Fabem lub CloneDVD, podczas oglądania filmu jest w jednym miejscu "szarpanie" obrazu, zatrzymanie filmu na 2 lub 3sekundy bądź też kratkowanie obrazu (ale tylko w przedziale max. 10 sekund).
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 22:27   #58
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez harnas
DVD Shrink podczas analizy filmu zatrzymuje się wywalając CRC, natomiast po zgraniu na HDD DVD Fabem lub CloneDVD, podczas oglądania filmu jest w jednym miejscu "szarpanie" obrazu, zatrzymanie filmu na 2 lub 3sekundy bądź też kratkowanie obrazu (ale tylko w przedziale max. 10 sekund).
Hmm.. jak możesz to wrzuc screena z anydvd [co wykrywa]Ja spróbuje jutro wypozyczyc ten film i sprawdzic.Ale dziwi mnie ze wywala Crc z właczonym anydvd w tle.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 23:01   #59
harnas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2005
Lokalizacja: lubuskie
Posty: 20
harnas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
Hmm.. jak możesz to wrzuc screena z anydvd [co wykrywa]Ja spróbuje jutro wypozyczyc ten film i sprawdzic.Ale dziwi mnie ze wywala Crc z właczonym anydvd w tle.
Niestety nie mam już tych filmów, ale jak będę miał inny film z podobnym problemem to podzielę się screenem.
harnas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.10.2005, 01:33   #60
alien666
kewlarowy serwomechanizm
 
Avatar użytkownika alien666
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Lokalizacja: żory
Posty: 443
alien666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
DVD Shrink podczas analizy filmu zatrzymuje się wywalając CRC, natomiast po zgraniu na HDD DVD Fabem lub CloneDVD, podczas oglądania filmu jest w jednym miejscu "szarpanie" obrazu, zatrzymanie filmu na 2 lub 3sekundy bądź też kratkowanie obrazu (ale tylko w przedziale max. 10 sekund).
to szarpanie to przerwa między warstwami płyty ale dziwi mnie to, że clone dvd robi takie numery bo u mnie niczego takiego nie zaobserwowałem

apropos shrinka - nie jest on od dłuższego czasu aktualizowany i nie wiem czy wiecie, że nero recode to robota chłopaków od shrinka i na dodatek jest szybszy i...droższy(w końcu to składnik nero), a i tak shrink to kicha bo nie łapie nowości, a nero recode dopiero kicha bo...nie łapie oryginałów i jak tu se kopie własnej oryginalnej płyty dvd stworzyć? echhh
__________________
ZDROWIE...ponad wszystko!!!...quake,deus ex,duke nukem- gdzie klimaty z tamtych lat...

Ostatnio zmieniany przez alien666 : 28.10.2005 o godz. 01:36
alien666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.