Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.10.2005, 20:06   #61
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez harnas
Oczywiście v.5.4.4.1

Przemo, dzięki za link, ale długie oczekiwanie na pomoc zmusiło mnie do wysiłku i efekt faktycznie za***... .
Niestety ,mimo wymiany nagrywarek (NEC, LiteOn, Sony), nie dałem rady "Rekrutowi" i "Łowcom umysłów". Może ktoś je zrobił i na jakim sprzęcie?
podane przez ciebie filmy mam już daawno temu !!!! wtedy jeszcze miałem LiteOna 832S i robiłem wszystko wyłacznie na Shrinku !!!!!!!!!!!!!!!!!! bez Any DVD !!!!!!!!!! i wszystko gra jak najlepiej !!!!!
Ja mam teraz inny problem !!!!! obrobiłem "Królestwo Niebieskie w Rebuldierze z menu i zauwżyłem że film przy zmianie sceny zatrzymuje sie na sekunde lub dwie !!!!!!!!!!!!!!!!! jest to tragiczne !!!!!!!!!1scena w filmie przeskakuje srednio co 3 minuty !!!!!!!!!!!!!! nie wiem czy to wina mojego stacjonarnego Sonacza , najpierw jeszcze sprawdze jak to chodzi na kompie .....
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.10.2005, 12:25   #62
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no niestety na komputzerze dzieję sie to samo, film przy zmianie rozdziału zatrzymuje się na sekundę, ale to nie wina rebuldiera, ale REMEAKERA !!!!!!!! jaki tego powód
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2005, 21:54   #63
wisiann
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika wisiann
 
Data rejestracji: 23.04.2005
Posty: 180
wisiann zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przecytalem wszystkie wypowiedzi w tym watku i dochodze do wnioskow ze wieksza czesc problemow to wina sprzetu nie programow ,nie spotkalem sie z tymi bledami w swojej pracy nad kopiami bezp.a czerwone plyty nie robia na mnie wrazenia to tylko kolor, w/w filmy mam przegrane w wiekszosci i ni mialem z nimi problemow.
spora czesc mam przegrane instant copy, ale od pewnego czasu zaczolem uzywac shrink nie powiem po namowach kolegow z forum .
po prostu to wina sprzetu w ktoryms momecie zawodzi , oczywiscie nie zawsze.
pozdrawiam
wisiann jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2005, 10:09   #64
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam ten sam problem z filmem "Królestwo niebieskie". U wszystkich znajomych film zrobiony DVDrebuilderem skacze, dźwięk sie rwie. Co może być tego przyczyną? U mnie na stacjonarnym odtwarzaczu wszystko jest ok.
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2005, 21:45   #65
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez wisiann
przecytalem wszystkie wypowiedzi w tym watku i dochodze do wnioskow ze wieksza czesc problemow to wina sprzetu nie programow ,nie spotkalem sie z tymi bledami w swojej pracy nad kopiami bezp.a czerwone plyty nie robia na mnie wrazenia to tylko kolor, w/w filmy mam przegrane w wiekszosci i ni mialem z nimi problemow.
spora czesc mam przegrane instant copy, ale od pewnego czasu zaczolem uzywac shrink nie powiem po namowach kolegow z forum .
po prostu to wina sprzetu w ktoryms momecie zawodzi , oczywiscie nie zawsze.
pozdrawiam
sprzętu? czyli mam rozumieć że czerwone płytki da się sgrac jak bede miał bezprzewodową myszke lub 1GB ramu bo jeśli nie to musze użyc AnyDVD?
No a z TYM Shrinkiem to chyba doprowadzisz mnie do łez, film 2 godzinny obrobic Shrinkiem ... przeciez to MEDIA MARKT !!!!!!
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2005, 21:48   #66
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
Mam ten sam problem z filmem "Królestwo niebieskie". U wszystkich znajomych film zrobiony DVDrebuilderem skacze, dźwięk sie rwie. Co może być tego przyczyną? U mnie na stacjonarnym odtwarzaczu wszystko jest ok.
zerknij TU
a ja powiem tylko tyle że mi każdy film sie zacina i na kompie i na stacjonarce, a gdy wywaliłem z tego filmu menu i zostawiłem goły filmek to wszystko gra wyśmienicie. Co do dzwięku to nic się nie dzieje
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2005, 22:26   #67
scalak77
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika scalak77
 
Data rejestracji: 15.01.2004
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 221
scalak77 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Film jest zabezpieczony Regionalnie i CSS/CPPM to CPPM to szyfrowanie 56 bitowe z tego co się doczytałem to jest jakiś znak wodny Jeśli odtwarzacz DVD wykryje, że znak wodny skopiowanego dysku nie zgadza się z oryginałem, urządzenie zatrzyma odtwarzanie płyty po 30 sekundach.
poszukaj sobie w gogle o CPPM to wszystko będzie jasne
__________________
..siła życia tkwi w nas....
scalak77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 08:38   #68
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
Mam ten sam problem z filmem "Królestwo niebieskie". U wszystkich znajomych film zrobiony DVDrebuilderem skacze, dźwięk sie rwie. Co może być tego przyczyną? U mnie na stacjonarnym odtwarzaczu wszystko jest ok.
proponuje ci zrobic jedna kopie ale bez menu, dodatków i zbednych pierdów, zgraj to np ClonemDVD i wypal na RW, potem niech znajomo sprawdzą. Ja miałem przerobione Rebuldierem i mi przystawał, ale jak ten fil z tej właśnie płytki ponownie obrobiłem Clone DVD bez menu to chodzi bez problemu, ale tak jak napisałem juz wcześniej to odkryłem że to Remaker poknocił to wszystko.
Co do tych wodnych zabezpieczeń ... to jeszcze nie TO !! oby długo to nie przychodziło
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 21:18   #69
wisiann
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika wisiann
 
Data rejestracji: 23.04.2005
Posty: 180
wisiann zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez :-PrzemekP
sprzętu? czyli mam rozumieć że czerwone płytki da się sgrac jak bede miał bezprzewodową myszke lub 1GB ramu bo jeśli nie to musze użyc AnyDVD?
No a z TYM Shrinkiem to chyba doprowadzisz mnie do łez, film 2 godzinny obrobic Shrinkiem ... przeciez to MEDIA MARKT !!!!!!
PRZEPRASZAM ALE NIE ROZUMIEM TWEGO SARKAZMU ,FILMY W/W CHODZA U MNIE BEZ ZAZUTU A PROGRAMY DO NAGRYWANIA SA TAKIE SAME ,TYLKO WIEKSZOSC UZYTKOWNIKOW INSTALUJE JE NA ROZNYM SPRZECIE
POZDROWIENIA
wisiann jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2005, 00:50   #70
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zawyjecie się tu na śmierć panowie.

co do sprzętu to jest w tym trochę racji, ale tylko trochę

czerwone płytki są tylko czerwone, ale zbiegiem okoliczności zabezpieczone inaczej.

sposoby na przejście były podane na forum tu i gdzie indziej - problem nie istnieje.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2005, 09:41   #71
:-PrzemekP
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika :-PrzemekP
 
Data rejestracji: 12.05.2005
Posty: 97
:-PrzemekP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
czyli wychodzi na to że płytki zabezpieczone to KLOPS i "każdy sobie rzepke skrobie" ... Kowalski ma taki sam film co ja ale JA go Shrinkiem nie potrafie zgrać bo mam HDD 40 GB i musze używać AnyDVD, a Kowalski 80 GB nie kapuje, napiszcie jak to się spożywa !!!
__________________
dla ekspertów Lite-On DVDRW SOHW 1653S CS09 ... już CS0P
:-PrzemekP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2005, 01:09   #72
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez :-PrzemekP
proponuje ci zrobic jedna kopie ale bez menu, dodatków i zbednych pierdów, zgraj to np ClonemDVD i wypal na RW, potem niech znajomo sprawdzą. Ja miałem przerobione Rebuldierem i mi przystawał, ale jak ten fil z tej właśnie płytki ponownie obrobiłem Clone DVD bez menu to chodzi bez problemu, ale tak jak napisałem juz wcześniej to odkryłem że to Remaker poknocił to wszystko.
Tak zrobiłem, ale to nic nie daje. Film obciełem shrinkiem, a skompresowałem dvd rebuilderem. Tylko na moim stacjonarnym odtwarzaczu chodzi płynnie u kumpli nie da sie oglądać.
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2005, 02:56   #73
wisiann
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika wisiann
 
Data rejestracji: 23.04.2005
Posty: 180
wisiann zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
Tak zrobiłem, ale to nic nie daje. Film obciełem shrinkiem, a skompresowałem dvd rebuilderem. Tylko na moim stacjonarnym odtwarzaczu chodzi płynnie u kumpli nie da sie oglądać.
Po prostu masz przypadkiem odtwarzacz pasujacy do przedranych plyt ja mam ten sam problem u mnie chodzi ok u kumpli niezbyt mam trzy dvd i na kazdym chodzi inaczej nic na to nie poradzisz
wisiann jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2005, 19:20   #74
rejdzu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.12.2004
Posty: 22
rejdzu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a czy ktos z was probowal zgrac najpierw DVD Decrypterem najpierw caly film na dysk(on sciagnie zabezpieczenia) i pozniej dopiero przerabiac shrinkiem ?? po co robicie to w locie ?? szkoda napedu
rejdzu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2005, 10:37   #75
pitbull1983
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika pitbull1983
 
Data rejestracji: 24.05.2005
Posty: 20
pitbull1983 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zgadzam sie z wypowiedzia kolegi

zgadzam sie z wypowiedzia kolegi ,ja jak mam problem to najpierw DVD Decrypterem a potem czyms innym
pitbull1983 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.