Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 14, średnio 3.86. Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2009, 23:30   #616
agatak
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2009
Posty: 2
agatak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
próbowałam robić zrzuty, ale niestety zdjęcia wychodzą zamazane Kurcze załamałam się :/
agatak jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.11.2009, 11:49   #617
hgt10
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.11.2009
Posty: 2
hgt10 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.
Posiadam DVD MAGNAVOX 439 i gdy chcę obejrzeć film z płyty VCD (jest to płyta dodana do gazety) nie uruchamia mi się . Czy jest jakiś sposób, może trzeba zainstalować jakiś program?
hgt10 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2009, 12:00   #618
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jaki program? Albo zrąbana płyta, albo DVD ma problemy z czytaniem. Spróbuj na innej płycie.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2009, 12:19   #619
hgt10
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.11.2009
Posty: 2
hgt10 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam tych płyt kilka i żadna nie działa. A żeby było śmieszniej to na kompie działają. W odtwarzaczu mogę oglądać tylko płyty dvd i cd.
hgt10 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2009, 12:37   #620
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W instrukcji zapisano obsługę VCD? Chociaż zdziwiłbym się gdyby nie...

To serwis.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2011, 13:43   #621
Encoder
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 19.08.2011
Posty: 6
Encoder w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.Po zainstalowaniu tego programy nie mogę go uruchomić.Posiadam Windows 7 32 bity.Pokazuje mi się coś takiego ''Install ASPI Driver firs''.Pomoże ktoś
Encoder jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2013, 19:27   #622
angolek
Bywalec
 
Avatar użytkownika angolek
 
Data rejestracji: 21.08.2004
Posty: 62
angolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Encoder Podgląd Wiadomości
Witam.Po zainstalowaniu tego programy nie mogę go uruchomić.Posiadam Windows 7 32 bity.Pokazuje mi się coś takiego ''Install ASPI Driver firs''.Pomoże ktoś
Odświeżyłbym temat.
Też mam zainstalowany Win 7 i przy próbie uruchomienia programu pojawia się komunikat 'Install ASPI Driver firs''.
Czy ktoś przebrną ten problem?
A może jest jakiś alternatywny program pod Win 7?
angolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.