Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy informacje podane na forum wystarczają do sprawnego dokonania nagrania na DVD5.
nie 0 0%
bardzo zawiłe 0 0%
zawiłe 0 0%
kłopotliwe 0 0%
zrozumiałe 2 66.67%
w pełni zrozumiałe 1 33.33%
Wszystkich głosów: 3. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 16.05.2003, 22:07   #16
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
RudiFM, z calym szacunkiem uwazam ze upierasz sie nie majac racji. Dla przykladu, jezeli wezmiemy sam K-19 i rozdzielimy VOBy na czasci skladowe, tzn. osobno sciezki z dzwiekiem (AC3/DTS) i osobno z obrazem ( *.M2V ), to nawet gdybys chcial upchnac sam plik VIDEO ( BEZ DZWIEKU ) na jedna plytke DVD-R, to raczej Ci sie to nie uda. Powtarzam SAM PLIK VIDEO, a gdzie tam jeszcze dzwiek i dodatki !!

A teraz dodam od siebie kilka slow. Tu nie chodzi o Ciebie i o toje podejscie do ludzi oraz dyskusji. Jezeli nie potrafisz sie przyznac do bledu lub ciezko przychodzi Ci przyznanie komus racji jezeli ja ma, lub nie potrafisz przesiac falszu od prawdu - to Twoja sprawa ( z calymn szacunkiem dla Ciebie ) ! Ja Cie nie oceniam, zyjemy w demokratycznym kraju i masz prawo byc jaki chcesz byc. Ale Tutaj na forum ludzie przychodza po to zeby sie czego dowiedziec i nauczyc. A czytajac takie posty jak ten , gdzie dwoch sie kloci a racja jest jedna, to im sie tylko w globusach pokielbasi i beda tylko robic bzdury bo nie wyniosa z takich postow nic madrego. Ludzie maja prawo byc wolnymi "OD" i "DO". Nie badz egoista i pomysl o innych ktorzy chca cos skorzystac przychodzac tutaj.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.12.2005, 11:13   #17
MasterRed
Bywalec
 
Avatar użytkownika MasterRed
 
Data rejestracji: 16.07.2004
Posty: 40
MasterRed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć, fajny programik, ale mam pytanko jak poznac ktory to vob ids? bo mam ich na dvd 244 i ktory odpowiada za dodadtki na dvd ? bo jak wlaczam film to 1 plansza tam mam do wyboru ktory rozdzial i na dole sa dodatki, ktorych chce sie pozbyc, to skad mam wiedziec gdzie one sa ?

Pozdro
MasterRed jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.12.2005, 11:33   #18
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
MasterRed - nieźle wykopałeś temat...

Moje zdanie takie - jeśli chcesz coś wywalić z DVD i przerobić na jedną płytkę to zacznij od DVDShrinka bądź InstantCopy... potem poczytaj przyklejoną instrukcję jak przerobić film przy pomocy CCE - wiem, wątek jest długi, ale ja się z niego naprawdę dużo nauczyłem

Pozdrawiam
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.12.2005, 15:43   #19
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Proponowałbym również poczytanie artykułów w portalu www.cdrinfo.pl (sekcja DVD).
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.