Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 12.01.2008, 13:20   #1
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
DVDMaestro+DTS

Próbóję przy pomocy DVD Maestro poskładać film z dzwiękiem DTS. Maestro nie odtwarza mi DTSu (głucha cisza). Jaka może być tego przyczyna? Podejżewam że to kwestia kodeków w systemie, co w takim razie powinienem zainstalować. Mój PowerDVD też mi nie odtwarza dzwięku DTS, proponuje aktualizację. Czy instalując jakiś odtwarzacz obsługujący DTS np. aktualizując PowerDVD ten problem będzie rozwiązany?
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.01.2008, 20:40   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spr***243;buj, na pewno nie zaszkodzi, a pom***243;c mo***380;e
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2008, 13:42   #3
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie pomogło, niestety.
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2008, 22:02   #4
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Znalazłem taki wątek z którego wynika że Maestro nie odtwarza DTS http://forum.cdrinfo.pl/f13/maestro-i-dts-37286/
Potzrebny mi dźwięk żeby zsynchronizować napisy, może przerobić to na ac3 albo wav? Tylko jak i czym, jakość nie musi być dobra wystarczy żeby tylko zgadzała się z dts-em, użyłbym tylko tego jako plik roboczy dzwięku, do synchronizacji napisów a potem do kosza.

Złożyć mogę nawet w Maestro, robiłem już w Maestro filmy z DTS. Pomimo braku podsłuchu na płycie po wypaleniu jest ok. Ale dotychczas miałem materiał który oprócz DTS-u miał także ac3 więc było na czym pracować podczas synchronizacji.
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2008, 10:21   #5
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Znalaz***322;em odpowiedz na innym forum tu

Ale i tak CDRinfo jest najlepsze.

Pozdrawiam

Ps. A tak w og***243;le to chyba powiniem pisa***263; w dziale Audio. Mo***380;e przenie***347;***263;.

Ostatnio zmieniany przez siwek : 01.02.2008 o godz. 10:35
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.