Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.02.2016, 19:47   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 114
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry Dźwięk krótszy po konwersji i dodaniu do obrazu dvd

Witam, mam taki problem z którym jakoś nie mogę sobie poradzić dlatego szukam pomocy tu na forum.
Otóż gdy z pliku dvd wyeksportuję dźwięk w wersji Dolby Digital 5:1 z szybkością transmisji bitów 448 kb/s i częstotliwością próbkowania 48 kHz do 6 oddzielnych kanałów mono w pliku wav także z częstotliwością 48 kHz.
Mam problem gdy za pomocą odpowiednich programów do obróbki dźwięku chcę z tego zrobić dźwięk w formacie DTS.
Wówczas po obróbce i dodaniu ścieżki audio obojętne czy zrobię dźwięk z opcją 1.536 mb/s lub 768 mb/s oczywiście rzecz jasna próbkowanie 48 kHz dźwięk w DTS jest krótszy o jakieś 2 do 2,5 minuty.
Od razu po dodaniu ścieżki audio w DD i DTS widać to w programie montażowym którym jest to DVD-Lab Pro wersja 2.51, już nie mam pomysłu jak temu zaradzić.
Przecież dźwięk jak wspomniałem był eksportowany z pliku dvd który jest w systemie Pal z rozdzielczością 720/576 i logiczne 25 kl/s oraz audio to 448 kb/s i 48 kHz.
Jeśli zaś chodzi o szybkość danych video to:
Szybkość danych 8000 kb/s
Całkowita szybkość transmisji danych 8448 kb/s
I dokładnie z tego samego chcę zrobić ten dźwięk i dodać ponownie do tego samego filmu gdzie nic nie było zmieniane z bitrate.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi czy można coś z tym problemem zrobić a jeśli tak to proszę o instrukcję jak tego dokonać.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Zabezpieczenie obrazu konwertowanego z CD na DVD. marekzi Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 7 05.06.2011 17:40
Problem z filmem DVD podczas konwersji timkonek DVD-Video 4 10.11.2010 16:45
odtwarzanie płyt dvd po kompresji saszka DVD-Video 1 08.03.2006 21:56
powód zacinania się obrazu przy odtwarzaniu na DVD jacik_w DVD-Video 15 13.08.2005 11:14
Problem z autostartem po kopi dvd SHOX! DVD-Video 3 01.02.2005 15:51


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.