Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 17.02.2016, 18:47   #1
Stały bywalec ;)

Data rejestracji: 03.07.2006
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry Dźwięk krótszy po konwersji i dodaniu do obrazu dvd

Witam, mam taki problem z którym jakoś nie mogę sobie poradzić dlatego szukam pomocy tu na forum.
Otóż gdy z pliku dvd wyeksportuję dźwięk w wersji Dolby Digital 5:1 z szybkością transmisji bitów 448 kb/s i częstotliwością próbkowania 48 kHz do 6 oddzielnych kanałów mono w pliku wav także z częstotliwością 48 kHz.
Mam problem gdy za pomocą odpowiednich programów do obróbki dźwięku chcę z tego zrobić dźwięk w formacie DTS.
Wówczas po obróbce i dodaniu ścieżki audio obojętne czy zrobię dźwięk z opcją 1.536 mb/s lub 768 mb/s oczywiście rzecz jasna próbkowanie 48 kHz dźwięk w DTS jest krótszy o jakieś 2 do 2,5 minuty.
Od razu po dodaniu ścieżki audio w DD i DTS widać to w programie montażowym którym jest to DVD-Lab Pro wersja 2.51, już nie mam pomysłu jak temu zaradzić.
Przecież dźwięk jak wspomniałem był eksportowany z pliku dvd który jest w systemie Pal z rozdzielczością 720/576 i logiczne 25 kl/s oraz audio to 448 kb/s i 48 kHz.
Jeśli zaś chodzi o szybkość danych video to:
Szybkość danych 8000 kb/s
Całkowita szybkość transmisji danych 8448 kb/s
I dokładnie z tego samego chcę zrobić ten dźwięk i dodać ponownie do tego samego filmu gdzie nic nie było zmieniane z bitrate.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi czy można coś z tym problemem zrobić a jeśli tak to proszę o instrukcję jak tego dokonać.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: