Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 25.12.2005, 00:23   #1
shinto
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.12.2005
Posty: 4
shinto w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
edycja filmu na dvd: ciecie, efekty, bla, bla....

Hey wam.

Mam pewien problem. Zupelnie jestem w tych sprawach zielony, wiec mam nadzieję, że ktoś z was mi pomoże

Dostałem właśnie kamerę, która nagrywa na filmy bezprośrednio na płytę dvd, a nie ma wyjścia USB (że tak powiem mikołaj nie przemyślał sprawy), więc nie mogę sprzętu podłączyć do żadnego kompa.

Pytanie jest, czy mogę normalnie wypaloną płytkę włożyć do napędu i wtedy dokonać edycji filmu, takiej jak cięcie, dodawanie muzyki, czy jakieś tam efekty (chociażby w systemowym edytorze XP, czy iMovie w Mac OS). Nie mam w pobliżu komputera z napędem DVD i trochę to zajmie nim będę miał okazję sprawdzić.

THX
shinto jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.12.2005, 15:30   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Możesz Oczywiście masz w komputerze nagrywarkę DVD?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2005, 17:50   #3
shinto
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.12.2005
Posty: 4
shinto w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki

Juz myslalem, ze nikt mi nie odpowie.

Oczywiscie, ze mam, ale w tej chwili odwiedzam rodzine, wiec nie mam mozliwosci sprawdzenia.

Normalnie ulga.

Temat chyba do zamknięcia.
shinto jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2005, 12:15   #4
kebul
Bywalec
 
Avatar użytkownika kebul
 
Data rejestracji: 09.06.2005
Posty: 54
kebul w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post

Cytat:
Napisany przez shinto
Dostałem właśnie kamerę, która nagrywa na filmy bezprośrednio na płytę dvd, a nie ma wyjścia USB (że tak powiem mikołaj nie przemyślał sprawy), więc nie mogę sprzętu podłączyć do żadnego kompa.
cos mi sie nie chce wirzyc ze nie mozna podlaczyc do komputera
sprawdz czy nie ma czasem gdzies fire-wire
__________________
nieważne ile ważysz, ważne ile możesz wypić
kebul jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2005, 16:36   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kebul
cos mi sie nie chce wirzyc ze nie mozna podlaczyc do komputera
sprawdz czy nie ma czasem gdzies fire-wire

Może nie mieć. Producent wychodzi z założenia, że skoro można z kamery wyciągnąć płytkę i przenieść do kompa, to po co jej jeszcze jakieś złącza Dlatego montuje tylko wyjście A/V i koniec.

Zerknij na przykład na tego Soniaka http://www.sony.pl/view/ShowProduct....M+DVD+Handycam
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2005, 01:34   #6
shinto
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.12.2005
Posty: 4
shinto w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok, wiec jak sie okazalo nie miales racji. plyta dvd-rw zfinalizowana zawiera pliki vob, ifo i jezeli dobrze pamietam pub (sprobuj gdziekolwiek to otworzyc). Uzywam macintosha, ale nie wydaje mi sie, ze w pececie masz cokolwiek aby to otworzyc. Dodaje, ze plyta byla nagrana w formacie vr. W formacie video wyglada to jeszcze inaczej. W kazdym badz razie nie sadze, aby dalo sie cokolwiek z tym zrobic. A tak w ogole to naprawde bylbym wdzieczny za wejscie firewire, ktore w apple jest standardem :I
shinto jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2005, 12:18   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez shinto
ok, wiec jak sie okazalo nie miales racji. plyta dvd-rw zfinalizowana zawiera pliki vob, ifo i jezeli dobrze pamietam pub (sprobuj gdziekolwiek to otworzyc).
..bup, nie puB . I wszystko się zgadza. I to 'otwieram'. Nie wiem, jak na Macu z dostępnością softu, ale na PC jest tego trochę do obróbki...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2006, 14:34   #8
shinto
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.12.2005
Posty: 4
shinto w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kto by pomyslal, ze kiedykolwiek to powiem, ale wyglada na to, ze czas przestawic sie na PC

THX
shinto jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.