Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 07.01.2006, 10:57   #1
szynaboss
Młody Odkrywca
 
Avatar użytkownika szynaboss
 
Data rejestracji: 07.01.2006
Lokalizacja: Trzemeszno
Posty: 12
szynaboss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Edycja przycisków w Menu

Mam takie pytanko:
Na filmie miałem angielskie napisy które wyrzuciłem i zamiast nich wstawiłem polskie.
Wszytko pięknie chodzi, ale żeby uaktywnić polskie suby muszę je wybrać z pilota, ponieważ gdy kliknę w menu przycisk eng subs, to te polskie się nie właczaja
A więc moje pytanie jest takie - jak wyedytować przycisk eng subs w menu (jaki zapodać mu link) żeby po naciśnięciu właczał polskie napisy??
Mam MenuEdit oraz DVDRemake Pro i wiem, że za pomoc tych programów mozna to zrobić, ale nie wiem jak
Pomoże ktoś??
szynaboss jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.01.2006, 12:21   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Podejrzyj i podaj jaką komendę masz podpiętą pod klawisz wyboru napisów (Remake, PGCEdit). Sprawdź i podaj ile masz w tej chwili ścieżek napisów.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.01.2006, 13:40   #3
szynaboss
Młody Odkrywca
 
Avatar użytkownika szynaboss
 
Data rejestracji: 07.01.2006
Lokalizacja: Trzemeszno
Posty: 12
szynaboss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Podejrzyj i podaj jaką komendę masz podpiętą pod klawisz wyboru napisów (Remake, PGCEdit). Sprawdź i podaj ile masz w tej chwili ścieżek napisów.
DVDRemake oraz MenuEdit na przycisku On widzi: LinkPGCN11 a na przycisku Off: LinkPGCN12.
Na płytce mam tylko jedne napisy - ID:0x20 a w menu nie ma innych przycisków tylko Eng Sub On i Off

Po włączeniu PgcEdit wykrył, że są napisy ale nieprzypisane (coś takiego, nie znam dobrze angielskiego) i sam przypisał mi je do przycisku
Tak więc przycisk On/Off działa

Dzieki za pomoc. Przede mną Transporter 2 i jak będą problemy z przyciskami to jeszcze napiszę

Thx i pozdr
szynaboss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2006, 11:25   #4
kebul
Bywalec
 
Avatar użytkownika kebul
 
Data rejestracji: 09.06.2005
Posty: 54
kebul w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Post

Cytat:
Napisany przez szynaboss
Mam takie pytanko:
Na filmie miałem angielskie napisy które wyrzuciłem i zamiast nich wstawiłem polskie.
w jaki sposob to zrobiles? jakim programem?
jesli mozesz podaj linka do opisu
__________________
nieważne ile ważysz, ważne ile możesz wypić
kebul jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2006, 19:12   #5
szynaboss
Młody Odkrywca
 
Avatar użytkownika szynaboss
 
Data rejestracji: 07.01.2006
Lokalizacja: Trzemeszno
Posty: 12
szynaboss w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kebul
w jaki sposob to zrobiles? jakim programem?
jesli mozesz podaj linka do opisu
Połączyłem dwa sposoby podane na:
http://coruscant.plukwa.net/DVD/napisy/index.html
oraz
http://www.cdrinfo.pl/artykuly/subtitles/

A programy wygladaja nastepująco:
DoItFast4U->Subtitle Workshop->MaestroSBT->DVDLab PRO/Sonic Scenarist->IfoUpDate->DVDRemake Pro i na sam koniec ładuje jeszcze do shrinka.
Przyda sie jeszcze PgcEdit oraz IfoEdit.

Za pierwszym razem było ciężko, ale teraz to wszystko zajmuje ok 30 min
szynaboss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.