Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 11.11.2004, 09:41   #1
lukolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 2
lukolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Eksport zdjec z VCD?!?!

Witam serdecznie podczas mojego debiuciku na forum.

Wielka prosba dla znajacych sie lepiej ode mnie
Mianowicie stracilem ostatnio troszke danych z mojego laptopka, na ktorym to mialem rowniez wszystkie rodzinne zdjecia z naszej cyfrowki. Sporo tych danych udalo mi sie odzyskac, ale duzo bezpowrotnie rozplynelo sie w otchlani zer i jedynek. Wczesniej jednak nagralem kumplowi troche plyt z tymi fotkami lecz w formacie VCD.

Czy istnieje mozliwosc wyeksportowania tych fotek jako JPEG'i z plikow DAT?

Probowalem programem VCDGear307, ale jak wiadomo on eksportuje do plikow MPEG, ktorych odtwarzacz BestPlayer nie czyta. Probowalem zmiany rozszerzenia na JPEG ale tez bez skutku.

Prosze o pomoc

lukolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.11.2004, 17:08   #2
Kris25
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.06.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2
Kris25 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam,
Ostatnio tytułem próby wypałiłem sobie stworzoną wcześniej prezentację na VCD. Wpakowałem tam kilkaset zdjęć (jpg) i jak na trzecią zrobioną prezentację wyszło całkiem nieźle. Po wypaleniu, podejrzałem zawartość płytki i w jednym z katalogów znalazłem wszystkie zdjęcia w postaci jpg. Spróbuj podejrzeć swoje płytki. Nie mam w tym temacie zbyt dużego doświadczenia (dopiero zaczynam tą zabawę), ale warto sprawdzić. Muszę zauważyć, że moja prezentacja ma rozszerzenie dat.
Pozdrawiam,
Kris25 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2004, 17:53   #3
lukolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.11.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 2
lukolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lightbulb

Cytat:
Napisany przez Kris25
Witam,
Ostatnio tytułem próby wypałiłem sobie stworzoną wcześniej prezentację na VCD. Wpakowałem tam kilkaset zdjęć (jpg) i jak na trzecią zrobioną prezentację wyszło całkiem nieźle. Po wypaleniu, podejrzałem zawartość płytki i w jednym z katalogów znalazłem wszystkie zdjęcia w postaci jpg. Spróbuj podejrzeć swoje płytki. Nie mam w tym temacie zbyt dużego doświadczenia (dopiero zaczynam tą zabawę), ale warto sprawdzić. Muszę zauważyć, że moja prezentacja ma rozszerzenie dat.
Pozdrawiam,

Witam ponownie.
W koncu znalazl sie ktos kto poruszyl problem w moim temacie Niestety u mnie to nie wyglada tak rozowo. Mianowicie struktura katalogow na wspomnianych plytkach VCD wyglada standardowo, prezentacja (jedyna) w katalogu MPEGAV nosi nazwe Avseq01.dat natomias zdjecia, ktore zostaly do niej uzyte, znajduja sie w katalogu SEGMENT i maja nazwy Item****.dat gdzie **** to kolejny numer. Wszystkie te pliki maja rozmiar okolo 350 KB. Plytka VCD byla wypalana w NERO, podejrzewam ze jpeg'i zostaly przez NERO "ustandardowione" (zmniejszone, skompresowane itp.) i zapisane w formacie .DAT.
lukolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.