Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.02.2005, 11:24   #1
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking Film z DivX na DVD + dźwięk z VHS

Chciałbym sobie przerobić film Goście goście na DVD, ponieważ w Polsce nie wiadomo czemu nie została ona nigdy wydana, podczas gdy we Francji można dostać oryginał za 10***8364; (Amazon.fr)
Z tym właśnie związany jest mój problem. Chcę sobie ściągnąć film Goście goście w DivX, przerobić go na DVD, dodać napisy z pliku do tego DivX. Dodatkowo chciałbym jeszcze dodać drugą ścieżkę dźwiękową zgraną z mojego magnetowidu. Mam ten film na VHS, jakość już niestety jest słaba, ale dźwięk się trzyma (z lektorem). W efekcie końcowym chciałbym uzyskać film z napisami i dwoma ścieżkami językowymi - oryginalną i z lektorem (oczywiście obydwie stereo, nie zamierzam dzielić dźwięku na 5 głośników)
Czy ktoś mógłby mnie uświadomić jak mogę to zrobić? Przydałoby się najpierw jak zgrać dźwięk z kasety VHS na komputer, a potem jak przerobić film DivX na DVD z dwoma ścieżkami i napisami.

THX za wszystkie linki, tutoriale, kursy i własne porady
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.02.2005, 13:42   #2
MALIK27
Gibon :)
 
Avatar użytkownika MALIK27
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 50
MALIK27 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cyt Przydałoby się najpierw jak zgrać dźwięk z kasety VHS na komputer

To juz prostszej sprawy nie ma jak zgranie dzwieku z VHS na komputer do tego czegos nawet wystarczy Nero Wave Editor i dobrze poustawiac a zazwyczaj dzwiek z Vhs to jest podlaczone do karty tv jako LINE. A reszte kombinuj jak dobrze bys forum poczytal to znalazl bys wszystkie odpowiedzi na swoje pytanie ale komu sie chce forum pozytaj najlepiej posta napisac i miec swiety spokoj POZDROWIENIA
__________________
Atlon 3000 1024DDR FX5200 Ultimate HD 120GB LITE-ON DVDRW 832S TEAC CD-W552E TEAC DV-516E HITACHI DVD 8x24x TV PIXEL VIEW "PLAY TV PRO" SB 1024 KAMERKA CREATIVE CONVERTX PX-M402U Moja Strona http://www.freewebs.com/przerobkadvd/
MALIK27 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 16:20   #3
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Więc zacznijmy po kolei: jak będę miał już zgrany dźwięk, to jakim programem zsynchronizować go z filmem w DivX? Chodzi o to, że na kasecie jest parę minut reklam przed filmem i wtedy nie będzie wszystko grało. Myślę, że GoldWave lub inny tego typu program odpada, bo nie mam podglądu filmu i robię wszystko w ciemno.

Druga sprawa: jakim programem przerobić i dodać napisy (trzy sztuki) do filmu? No i oczywiście jakim programem mam to wszystko przerobić, by film zmieścił się na DVD 4,7 GB wraz z dwoma ścieżkami dźwiękowymi i trzema rodzajami napisów? Przydałoby się film przerobić w CCE, żeby jakośc była dobra. Proszę o pomoc w poskładaniu tego do kupy.
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2014, 13:12   #4
brygadazryw
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 23.10.2014
Posty: 1
brygadazryw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
szukam pierwszego lektora z vhs

czy udało się zgrac dzwiek
brygadazryw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2014, 13:46   #5
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,266
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Platynowa łopata!!!!
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.