Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 08.03.2006, 21:46   #1
jaNusz86
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika jaNusz86
 
Data rejestracji: 24.02.2005
Posty: 24
jaNusz86 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Film DVD na DVD 4.7gb

Wiekszsc filmow ktore mozna spotkac w wypozyczalniach sa nagrywane na DVD R9 czyli dual layer I w tym jest moj caly problem !! Nie mam zielonego pojecia jak zgrac takowy przyposcmy 6.5gb filmik zeby zmiecil mi sie na 4.7gb i oczywiscie byl odtwarzany na domowym kinie Probowalem dowiadywac sie wszedzie ale jakos nie otrzymalem odpowiedzi Wiem ze jest to mozliwe bo mam filmiki np.szeregowca dolota na DVD 4.7gb nawet z menu a wiem ze ten filmik zajmuje znacznie wiecej !! Probowalem robic to metoda opisaną w temacie DVD2DVDr ale nie moge nigdzie znalesc starszej wersji CCE (2.5xx lub 2.6xx) bo wiem ze taką obsluguje dvd2dvdr Mam nadzieje ze ktos mi przynajmniej odpisze Wiem ze mam do czynienia z fachurami na tym forum (bez wazelinki)

ps. jakby ktos mial ochote podrzucic mi CCE starsza ver. to bylbym wdzieczny litvin86@o2.pl Dzieki z góry

Ostatnio zmieniany przez jaNusz86 : 08.03.2006 o godz. 21:48
jaNusz86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.03.2006, 22:36   #2
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
No nieżle piszesz że chcesz przegrać film z wypożyczlni ,piszesz że próbowaleś dowiadywać sie wszedzie i jeszcze chcesz żeby ci ktos coś wysyłał na maila
To może spróbuj uzyć szukajki i poczytac regulamin.
Takie z nas fachury
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.03.2006, 23:03   #3
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Takie pytanie nie jest zgodne z regulaminem, ale ci pomoge mozesz uzyc programu DVD Fab Platinum lub anydvd plus clonedvd2, dvdfab potrafi podzielic film z plyty jednostronnej dwuwartwowej lub dwustronnej jednowarstwowej na dwie jednostronne jednowarstowe, natomiast clonedvd potrafi skompresowac film, ale zalecam dzielenie jesli chcesz zostawic menu i dodatki
P.S. Oczywiscie gdy obejrzysz film i zwrocisz go do wypozyczalni zniszczysz plyty na ktorych masz kopie tego filmu
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.03.2006, 06:36   #4
jaNusz86
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika jaNusz86
 
Data rejestracji: 24.02.2005
Posty: 24
jaNusz86 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bródka
P.S. Oczywiscie gdy obejrzysz film i zwrocisz go do wypozyczalni zniszczysz plyty na ktorych masz kopie tego filmu


Alez oczywiscie ze zniszcze kopie ktora przegam dzieki za odpowidz
Ale jestem jeszcze ciekawy w jak to mozliwe ze mam np. star wars zemste sithow na jednym DVD 4.7 z menu ?? Czy znacie taka metode kompresji na jedna plytke ?? Prosilbym o dokladniejsze wyjasnienie

Ostatnio zmieniany przez jaNusz86 : 09.03.2006 o godz. 06:40
jaNusz86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.03.2006, 09:39   #5
Simon_mm
Rozregulowanyyyyy
 
Data rejestracji: 12.02.2006
Posty: 15
Simon_mm zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Użyj DVD Shrink - dokona kompresji, dopasuje do 4.7 GB, wyrzuci menu itp
Simon_mm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2006, 13:59   #6
markuss75
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.03.2006
Posty: 11
markuss75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
shrink nigdy nie wyrzuca menu
markuss75 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2006, 14:17   #7
xw9
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.11.2005
Posty: 21
xw9 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wyrzuca - opcja Re-Author (czy jakoś tak)
xw9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2006, 14:18   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez markuss75
shrink nigdy nie wyrzuca menu
a to nowość

funkcja re-author i zostaje sam film. (tylko trzeba go dodać)

o żesz w morgę spóźniłem się
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2006, 18:43   #9
syla
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2005
Lokalizacja: Lodz
Posty: 4
syla w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czesc proponowa***322; bym zainstalowac Anydvd plus clonedvd2 .Pierwszy usuwa zabezpieczenia z Orginalnych p***322;yt drugi pozwala zmniejszyc objetosc p***322;yt do rozmiaru 4.7gb ,przy okazji mozna bezproblemowo wyrzucic napisy dodatki i co tam jeszcze sobie zyczysz. 100% dzia***322;a plus dobra jakosc kopiowanego materia***322;u .Pozdrawiam.
__________________
ss
syla jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.03.2006, 20:36   #10
abradab75
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika abradab75
 
Data rejestracji: 06.03.2006
Posty: 21
abradab75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chodzilo mi o to ze shrink "sam" nie wyrzuca menu tzn.automatycznie...
bo Simon napisal "...dokona kompresji...wurzuci menu..." troszke zle wytlumaczyl

dla niecierpliwych i niedoswiadczonych polecam : DvdFab (expres mode) - nie ma nic prostszego . Poprostu wkladasz plytke i wybierasz czy chcesz "pełny" film czy tylko sam film (bez menu i dodatków) . Sam kompresuje , sam radzi sobie z wiekszoscia zabezpieczonych dvd.

pokój wszystkim

Ostatnio zmieniany przez abradab75 : 24.03.2006 o godz. 20:44
abradab75 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.