Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 11.01.2013, 15:21   #1
BarteQ
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.01.2013
Posty: 1
BarteQ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Film DVD - lektor i niechciane napisy

Witajcie.

Przeszukałem chyba wszystkie fora w Internecie i nie znalazłem odpowiedzi na interesujące mnie pytanie. Sprawa wygląda tak:

Pobrałem na dysk film DVD (4.35GB). Jak się okazało, po jego nagraniu na płytę i odtworzeniu przez kino domowe, film zawiera zarówno polskiego lektora, jak i polskie napisy. W porządku. Problem w tym, że ta wersja ma "obcięte" menu, tak więc nie mam możliwości wybrania tylko lektora (ta wersja by mnie bardziej interesowała), w wyniku czego, po uruchomieniu filmu wyświetlają mi się napisy na ekranie, a w głośnikach słucham polskiego lektora. Jest to denerwujące i chciałbym nagrać ten film w ten sposób, aby na ekranie nie wyświetlały się napisy.

Jak się domyślam jeden z poniższych plików odpowiada za napisy:
VIDEO_TS.BUP
VIDEO_TS.IFO
VTS_01_0.BUP
VTS_01_0.IFO

Pozostałe pliki: VTS_01_1, VTS_01_2, VTS_01_3, VTS_01_4, VTS_01_5 - to już samo wideo.

Czy istnieje możliwość w jakiś sposób "przerobić" odpowiedni plik, aby nie wyświetlały się na telewizorze napisy?

Bardzo proszę o pomoc.


[EDIT]

Problem rozwiązany. Po godzinie kombinowania, przypomniałem sobie, że na pilocie istnieje taki guzik jak "subtitle". Po jego wciśnięciu napisy zniknęły.

Ostatnio zmieniany przez BarteQ : 11.01.2013 o godz. 15:31 Powód: Problem rozwiązany.
BarteQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Tagi
dvd, film, lektor, napisy, usunac

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
MPEG 4, dvd i napisy. fuckie DVD-Video 0 14.07.2010 23:42
jak podzielić napisy i film 1,43gb? hakowyt DivX, Xvid, Matroska i inne 8 07.01.2010 17:38
napisy na DVD bohlen Napędy optyczne DVD 1 26.02.2006 15:45
Film w 2 czesciach + napisy przerobic na DVD nikolb DVD-Video 2 21.12.2005 22:35
Oryginalny film DVD + polskie napisy?? Jimbeam1 DVD-Video 3 09.02.2004 14:18


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.