Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 02.02.2005, 14:07   #1
lester20
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.02.2005
Posty: 1
lester20 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Film w Mpg2 z DVB

Witam mam nagrany film z karty DVB Skystar 2 film jest nagrany w formacie mpg2 i zajmuje on 2,6 Gb wczesniej wypalalem teledyski na zwyklej cd-r i na stacjonarnym szly bez problemowo w tym formacie teraz jednak chcialem wypalic film gdyz kupilem nagrywarke dvd samsung TSH552B a wiec film nagralem w nero w komplikacji UDF gdyz iso nie obsluguje wiekszych plikow niz 2gb nagralo bez problemu i w odtwarzaczu tez wszystko idzie ladnie tylko ze film trwa jedyne 40min a gdy otwarzam na kompie w powerdvd film trwa 101 min czy ktos powie mi jak nagrac owy plik mpg2 tak aby na stacjonarnym trwal tyle co trwac powinien jestem byc moze początkującym ale na forum tez troche czytalem i odpowiedzi na to nie znalazlem dlaczego owy film tylko tyle trwa moze trzeba to jakos inaczej wypalic lub innym progiem prubuje teraz to zrobic na svcd jednak to mnie dalej niesatysfakcjonuje poniewaz jest wiecej roboty a nagrany film mpg2 raczej powinien isc na dvd jesli sie myle niech ktos mnie poprawi czekam na jakąs podpowiedz za pomoc wielkie thanx pozdrawiam
lester20 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.02.2005, 15:03   #2
1stwasp
Redakcja
 
Avatar użytkownika 1stwasp
 
Data rejestracji: 27.12.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 719
1stwasp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
... taki plik trzeba trochę przystosować, aby był akceptowalny przez programy do authoringu i stacjonarne odtwarzacze DVD Video...

Poszukaj trochę na tym forum wpisując w szukaj DVB - wśród moich postów również...

Odpowiedź na podobny temat dawałem też na forum divx.pl...

Jeżeli poczekasz do PN 07/02/05 to w naszym portalu szykuję obszerną publikację / poradnik jak sobie poradzić ze strumieniem z DVB raz na zawsze...

Pozdrawiam!
1stwasp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 10:38   #3
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Artykuł o którym wspomina 1stwasp już jest dostępny. O tu.
Ukazał się dopiero dziś ale to wyłącznie moja wina a nie 1stwasp'a (reality bites )
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.