Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.05.2007, 23:36   #1
jerry666
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.06.2005
Posty: 11
jerry666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Film nagrany na DVD DL tnie sie w połowie płyty

Witam
Mam problem z jakością filmu nagranego w nero z plików vob na płycie DVD DL. Podczas odtwarzania na stacjonarnej nagrywarce DVD firmy LG, jakoś w połowie filmu zaczyna sie film przycinać, widać piksele stop klatki i zawieszania obrazu, w ogóle nagrywarka zachowuje się jakoś głośniej przy odtwarzaniu i słychać odgłosy chyba jakiegoś pozycjonowania lasera - dosyć głośne i nieprzyjemne... czyli oglądać sie tego nie daje, próbowałem nagrywac płyty różnych firm i jest podobnie, gdzie leży problem - w programie do nagrywania, w vobach, w płytach DL, czy w nagrywarce LG.
Może ktoś coś poradzi -bo juz zwątpilem, (i zmarnowalem parenaście płyt DL) że uda się nagrac ten film bez straty jakości i na jednej płycie. Może użyc jakiegoś innego programu do wypalania - jakiego?
Jest to film w postaci plików vob i tej całej reszty zajmuje 7,9GB PowerDVD odtwarza go idealnie. Wypalałem płyty używając Nero i opcji video DVD - wrzucając wszystkie pliki do katalogu video wygenerowanego przez Nero a Audio został pusty. próbowałem zrobić obraz i wypalić płytę Alcoholem ale to tęż nie pomogło. Płytka odtwarzana w pececie przez PowerDVD działa idealnie, nic się nie przycina i nie pikselizuje, a nagrywarka to Lg RH-188.
Testowałem też DVD Shrinka jest tam możliwość ustawienia Book Type na DVD-ROM i tak ustawiłem, ale nie wiadomo dlaczego konwertował te pliki vob i nie dało się tego wyłączyć a wynik byl jeszcze gorszy niz w przypadku Nero.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 11.05.2007 o godz. 02:31
jerry666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.05.2007, 23:40   #2
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
przy zmianie warstwy z jednej na drug***261; i jest problem i czytnik w stacjonarce nie daje razy z tym, albo na Emulu s***261; wirusy
__________________
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.05.2007, 00:34   #3
jerry666
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.06.2005
Posty: 11
jerry666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
I co nic sie nie da z tym zrobić?
jerry666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.05.2007, 02:22   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odpowiedni program do palenia, umo***380;liwiaj***261;cy ustawienie LayerBreak + dobra p***322;yta DL

http://download.videohelp.com/r0lZ/p...th_pgcedit.htm
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.05.2007, 09:46   #5
jerry666
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.06.2005
Posty: 11
jerry666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za pomoc potestuję do nagrywania Decryptera...

Użyłem Decryptera no i kolejna płyta DL do kosza, komunikat był i owszem, że nagrywanie zakończyło się sukcesem tylko nagrywarka stacjonarna wywala dysk error. Nie wiem co jest nie tak...

Nikt nie ma pomysłu jak to nagrać, aby działało na stacjonarnej nagrywarce

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 13.05.2007 o godz. 19:33
jerry666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2007, 14:19   #6
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez jerry666 Podgląd Wiadomości
Nikt nie ma pomysłu jak to nagrać, aby działało na stacjonarnej nagrywarce
Spróbuj sprawdzić na innej stacjonarce, miałem to samo na starym stacjonarnym philipsie płyta do połowy szła a po zmianie warstwy wariowała, na mancie szła bez problemu
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.05.2007, 16:55   #7
rork
Guru
 
Avatar użytkownika rork
 
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
rork niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak w pececie idzie bez problemu, to problem le***380;y w nagrywarce stacionarnej, kt***243;ra ma wida***263; s***322;aby nap***281;d optyczny zamontowany, ratunkiem moga by***263; tylko jakie***347; markowe DL najlepiej Verbatima ale i tu nie ma gwarancji.
__________________

rork jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.