Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 01.02.2005, 10:24   #1
Zaprenumerowany

Data rejestracji: 16.09.2003
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking Film z DivX na DVD + dźwięk z VHS

Chciałbym sobie przerobić film Goście goście na DVD, ponieważ w Polsce nie wiadomo czemu nie została ona nigdy wydana, podczas gdy we Francji można dostać oryginał za 10€ (Amazon.fr)
Z tym właśnie związany jest mój problem. Chcę sobie ściągnąć film Goście goście w DivX, przerobić go na DVD, dodać napisy z pliku do tego DivX. Dodatkowo chciałbym jeszcze dodać drugą ścieżkę dźwiękową zgraną z mojego magnetowidu. Mam ten film na VHS, jakość już niestety jest słaba, ale dźwięk się trzyma (z lektorem). W efekcie końcowym chciałbym uzyskać film z napisami i dwoma ścieżkami językowymi - oryginalną i z lektorem (oczywiście obydwie stereo, nie zamierzam dzielić dźwięku na 5 głośników)
Czy ktoś mógłby mnie uświadomić jak mogę to zrobić? Przydałoby się najpierw jak zgrać dźwięk z kasety VHS na komputer, a potem jak przerobić film DivX na DVD z dwoma ścieżkami i napisami.

THX za wszystkie linki, tutoriale, kursy i własne porady
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.02.2005, 12:42   #2
Gibon :)

Data rejestracji: 20.12.2004
MALIK27 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cyt Przydałoby się najpierw jak zgrać dźwięk z kasety VHS na komputer

To juz prostszej sprawy nie ma jak zgranie dzwieku z VHS na komputer do tego czegos nawet wystarczy Nero Wave Editor i dobrze poustawiac a zazwyczaj dzwiek z Vhs to jest podlaczone do karty tv jako LINE. A reszte kombinuj jak dobrze bys forum poczytal to znalazl bys wszystkie odpowiedzi na swoje pytanie ale komu sie chce forum pozytaj najlepiej posta napisac i miec swiety spokoj POZDROWIENIA
Atlon 3000 1024DDR FX5200 Ultimate HD 120GB LITE-ON DVDRW 832S TEAC CD-W552E TEAC DV-516E HITACHI DVD 8x24x TV PIXEL VIEW "PLAY TV PRO" SB 1024 KAMERKA CREATIVE CONVERTX PX-M402U Moja Strona http://www.freewebs.com/przerobkadvd/
MALIK27 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.02.2005, 15:20   #3
Zaprenumerowany

Data rejestracji: 16.09.2003
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Więc zacznijmy po kolei: jak będę miał już zgrany dźwięk, to jakim programem zsynchronizować go z filmem w DivX? Chodzi o to, że na kasecie jest parę minut reklam przed filmem i wtedy nie będzie wszystko grało. Myślę, że GoldWave lub inny tego typu program odpada, bo nie mam podglądu filmu i robię wszystko w ciemno.

Druga sprawa: jakim programem przerobić i dodać napisy (trzy sztuki) do filmu? No i oczywiście jakim programem mam to wszystko przerobić, by film zmieścił się na DVD 4,7 GB wraz z dwoma ścieżkami dźwiękowymi i trzema rodzajami napisów? Przydałoby się film przerobić w CCE, żeby jakośc była dobra. Proszę o pomoc w poskładaniu tego do kupy.
KaPi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2014, 12:12   #4
Data rejestracji: 23.10.2014
brygadazryw w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
szukam pierwszego lektora z vhs

czy udało się zgrac dzwiek
brygadazryw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2014, 12:46   #5
DZIADEK
Zlotowicz

Data rejestracji: 26.06.2004
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Platynowa łopata!!!!

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: