Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 02.02.2005, 23:12   #1
dariush
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Śląsk
Posty: 31
dariush w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hey ! Jak wypalic film na DVD

Czesc !
Sciagnołem sobie z netu film na DVD - Mam na dysku jakis katalog VIDEO_TS a tam 13 plikow ktore zajmuja 4,33GB :-)
Jak mam w Nero wypalic ten film tak aby mozna bylo go ogladac na stacjonarnym DVD ? Ktora opcje mam w Nero uzyc ??
Sorki ale bede to robil 1 raz i przez to sie pytam
__________________
Pozdro Dariush
dariush jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.02.2005, 23:27   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wybierasz nową kompilację DVD-Video, a następnie przerzucasz wszystkie pliki z twojego katalogu Video_TS do katalogu VIDEO_TS w nowej kompilacji Nero. Acha, wypalaj na dobrych nośnikach i nie koniecznie z maksymalną prędkością nagrywania
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2005, 23:29   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a nero ma opcję DVD-Video Files? jeśli tak to wwal tam ten VIDEO_TS i jazda. A jeśli chodzi o chodzenie na stacjonarce to jaka to stacjonarka i jaka palarka?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2005, 20:54   #4
drago5
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Posty: 4
drago5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak ściągnąć DVD z netu?

Jak możesz to powiedz mi jakim sposobem można ściągnąć film w formacie DVD z netu.Świeży jestem i za bardzo nie wiem jak to się robi.
drago5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.02.2005, 14:12   #5
Frediq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.02.2005
Posty: 4
Frediq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez drago5
Jak możesz to powiedz mi jakim sposobem można ściągnąć film w formacie DVD z netu.Świeży jestem i za bardzo nie wiem jak to się robi.
jakimś klientem sieci P2P np eMule, Overnet, Torrent itp
możesz przeczytać co nie co o tym procederze np. na W*W*W.osiol.com
Frediq jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 09:31   #6
Diablik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 7
Diablik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
najlepiej ściągnij sobie program dvdClone.Pozdrawiam
Diablik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 09:33   #7
Diablik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 7
Diablik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dariush
Czesc !
Sciagnołem sobie z netu film na DVD - Mam na dysku jakis katalog VIDEO_TS a tam 13 plikow ktore zajmuja 4,33GB :-)
Jak mam w Nero wypalic ten film tak aby mozna bylo go ogladac na stacjonarnym DVD ? Ktora opcje mam w Nero uzyc ??
Sorki ale bede to robil 1 raz i przez to sie pytam

Ściągnij sobie program Clone DVD
Diablik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.02.2005, 20:23   #8
mesztica
User nad userami :)
 
Avatar użytkownika mesztica
 
Data rejestracji: 09.01.2004
Lokalizacja: Łagów Lubuski
Posty: 119
mesztica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czasami sam nie moge uwierzyc, ze takie tematy jak ten nie są tylko glupim zartem
__________________
XP-M2500+@2710Mhz & Hynix512DualDDR460 & 120GB+160GBSATA & Plextor712A & DVDLiteON & BenqEW162i
mesztica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2006, 19:05   #9
Diablik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 7
Diablik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dvd

Cytat:
Napisany przez dariush
Czesc !
Sciagnołem sobie z netu film na DVD - Mam na dysku jakis katalog VIDEO_TS a tam 13 plikow ktore zajmuja 4,33GB :-)
Jak mam w Nero wypalic ten film tak aby mozna bylo go ogladac na stacjonarnym DVD ? Ktora opcje mam w Nero uzyc ??
Sorki ale bede to robil 1 raz i przez to sie pytam



Ściągnij sobie program clone dvd ze strony www.slysoft.com
On jest po Polsku więc powinieneś sobie poradzić
Diablik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.