Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 14.02.2009, 00:42   #16
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wystarczy, jak w VMG FP PGC zamiast komendy "Jump to Title 1" wstawisz "Jump to VTSM 1, Root menu (TTN 1)"
(mówię o modyikacji w poprawionych przeze mnie plikach - nie wiem jaki jest stan u Ciebie)

BTW nieznajomość PGCEdit nie ma tu nic do rzeczy, tylko nieznajomość budowy/programowania materiału, nad którym się pracuje
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2009, 01:34   #17
Nowy na forum

Data rejestracji: 10.02.2009
klud w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oki, poradziłem sobie.

Rozgryzłeś mnie, fakt, że nie znam za dobrze budowy dvd (co od czego zależy), ale staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie

A tak w ogóle wielkie dzięki za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
klud jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
dvd, edycja, import, menu

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: