Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2012, 22:41   #1
Stały bywalec ;)

Data rejestracji: 03.07.2006
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Instrukcja do programu DVD-LAB Pro wersja 2.51

Witam poszukuję gdzie mogę jakąś konkretną instrukcję w formacie filmiku lub PDF dorwać najlepiej w języku ojczystym jeśli jest taka opcja jak w programie DVD-LAB Pro wersja 2.51 móc stworzyć film w jakości dvd bo jakoś nie mogę nigdzie tego znaleźć tym bardziej że program jest w j.angielskim a nie znam na tyle go perfekcyjnie a spolszczenia też nie mogłem znaleźć hmmm.....Chodzi mi oto że zaimportuję film w formacie dvd czyli MPEG 2 i taki sam chcę format na wyjściu uzyskać tylko chcę w tym programie ścieżkę dźwiękową zmienić i dodać menu oraz napisy.
Będę wdzięczny za konkretną pomoc w rozwiązaniu mego problemu.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2012, 16:55   #2
Bywalec

Data rejestracji: 18.07.2010
Ignatius zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W języku polskim opisu programu, pewnie nie znajdziesz.
To co chcesz zrobić jest opisane dokładnie tu - http://forum.videohelp.com/threads/1...RKING-GUIDE%29
Przy czym użyte programy (np. DVD Decrypter, IfoUpdate), jak i sam DVD Lab Pro, są trochę przestarzałe.
Ignatius jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2012, 17:05   #3
Stały bywalec ;)

Data rejestracji: 03.07.2006
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To jaki program byś proponował do tego rodzaju zabiegu gdzie chcę dodać tylko do filmu dźwięk już w systemie AC3 5:1 oraz napisy ewentualnie gdy będzie dźwięk oryginalny DTS to jego zostawię i jak wsp.dodam pl.lektora i do dźwięku oryginalnego pl.napisy wyciągnięte z płyty dvd rzecz jasna tylko tyle chcę zrobić ewentualnie jak obraz byłby oryginalny w formacie 4:3 to zrobić na wyjściu z niego format 16:9 jest nato jakaś rada z nowszymi programami hmmm.....
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2012, 19:28   #4
Bywalec

Data rejestracji: 18.07.2010
Ignatius zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez WODZU1972 Podgląd Wiadomości
To jaki program byś proponował do tego rodzaju zabiegu gdzie chcę dodać tylko do filmu dźwięk już w systemie AC3 5:1 oraz napisy ewentualnie gdy będzie dźwięk oryginalny DTS to jego zostawię i jak wsp.dodam pl.lektora i do dźwięku oryginalnego pl.napisy wyciągnięte z płyty dvd rzecz jasna tylko tyle chcę zrobić ewentualnie jak obraz byłby oryginalny w formacie 4:3 to zrobić na wyjściu z niego format 16:9 jest nato jakaś rada z nowszymi programami hmmm.....
Jeśli chcesz pracować na darmowych programach, to najlepiej zrobić to o czym piszesz, pgcdemux + muxman + vobblanker (dla zachowania oryginalnego menu).
Alternatywą jest duet DVD Reauthor Pro + Scenarist SD. Pierwszy program rozkłada ci DVD na elementy składowe a w drugim możesz dowolnie kasować/dodawać ścieżki audio lub napisów. Generalnie w scenariście możesz zrobić wszystko z danym DVD (zmieniać komendy, kasować warningi i dodatki). Ale jest jeden minus - program kosztuje 5000euro
Ignatius jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: