Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 13.01.2004, 21:47   #1
azet
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.01.2004
Lokalizacja: konin
Posty: 42
azet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question jak nagrać film z kamery na dvd,by czytał dvd stacjonarny ?

mam kamerę 8 mm sony analogową ( nie cyfrowa ),kilka filmów które chciałem zgrać na dvd.moja karta grafiki to MSI g4ti4800se ddr z wejściem video,do której dołączone jest oprogramowanie do przechwytywania InterVideo WinProducer- przechwytuję video i audio(dźwięk jakby trochę świszczący a obraz -lekka pixeloza ,odtwarzany na komputerze),nagrywany przez nagrywarkę asus drw-0402p/d,przy pomocy programu Ulead dvd MovieFactor2 se dołączonego do nagrywarki,ale tej płyty nie czyta mój odtwarzacz stacjonarny panasonica dvd-rv60,próbuję przechwycić film przy pomocy nero vision express 6,przechwytuje,ale nie wiem jakie robi pliki bo nie mam nero mpeg2 svcd,i nie chce nagrywać przechwyconego obrazu ( stąd pytanie o nero i o ten klucz ,wtyczkę ) czy mam zbyt stary odtwarzacz i trzeba kupić nowy ,czy można jakoś nagrać by widział płytę ? czy można poprawić jakość nagrania ?mam win xp, 2,4 p4 ,80 gb,jestem trochę zielony ,dlatego proszę o trochę szczgółową instrukcję ,jeżeli można, co się z czym je .dzięki.

ps.
Ulead MovieFactor2 se też przechwytuje video ,ale nie mogę znaleźć dźwięku,więc może zostańmy przy nero i tym pierwszym ,albo inne
azet jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.01.2004, 12:58   #2
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja robie wszystko programem power producer 2 cyberlinka. Nie interesują cie żadne ustawienia wybierasz nowy projekt dvd (lub inny) i nagrywasz z kamery z parametrami takimi aby pasowało, dzielisz na części i wypalasz wszystko z jednego programu. banalny w obsłudze.
RadekS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2004, 23:25   #3
starmen4
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.01.2004
Lokalizacja: Biała Podlaska
Posty: 29
starmen4 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez azet
mam kamerę 8 mm sony analogową ( nie cyfrowa ),kilka filmów które chciałem zgrać na dvd.....
W odpowiedzi na pytanie z tematu dyskusji opisałem w skrócie co według mnie należałoby zrobić.
Problematyka dotycząca zastosowania programu Book Type omawiana była na tym forum. Zyczę cierpliwości.
W złączeniu plik tekstowy spakowany Winrarem 3.20.
Dołączone pliki
File Type: rar Nagrywanie filmów.rar (5.3 KB, 531 oglądane)
starmen4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.